Fórumtali?

2 kedvelés

Igyál meg egy sört a nevemben! :-D

Egi… :-)

Sajnos korán le kellett lépnem, de mindenkinek köszönöm, aki eljött. Nagyon jól éreztem magam. :)

Szuper volt veletek! Örülök, hogy személyesen is találkozhattam néhányotokkal. És köszi a szervezést! ☺️

1 kedvelés

En is koszi mindent, orulok, hogy megismerhettelek bennetek. Koszi eso a szervezest es sorry ha nagyon szakmazos volt ;)

1 kedvelés

Én is köszönöm a lehetőséget, kérjük a csoportképeket, hogy bejelölhessük magunkat, az én agyam egy szita.

2 kedvelés

@esojaro - nagyon szepen koszonom a szervezest.
en is koszonom szepen a lehetoseget. Nagyon kellemes tarsasag es este volt. Nagyon jo volt veletek talalkozni. Bocsi, ha egy kicsit elmerultunk a szakmai kerdesekben.

1 kedvelés

Nekem csak ket nagyon sotet kepem van:

Underscore Magyarorszagon:

Zoombeee, Andor, vAti:

Mondjuk @lll fejet kellett volna lefotozni, mikozben @Czo az ugyfelek szakertelmerol meselt. :D :D

Zsolt kollégái készítettek néhány képet, azokon többen látszunk.

Hát nagyon sajnálom, hogy nekem kimaradt, remélem a következő összejön :)

Köszi a képeket, talán egyszer, valamikor a távoli jövőben sikerül egyre elmennem nekem is:-D

Azok a sztorik egészen nemnormálisak voltak :D

A találkozón @underscore megkérdezte, hogy miért is lett ez az oldal, és már nem is emlékeztem a beszmac elhagyásának okaira. :D

(Most megnéztem azt a topicot, és azt kell mondjam, értem, hogy miért lett mindenkinek elege.)

3 kedvelés

Én is nagyon sajnálom, hogy nem lehettem ott. A képeket elnézve nagyon nekem való társaság volt ott :) jöhet még több kép vagy sztori :)

2 kedvelés

Az egy érdekes pillanat volt, amikor Underscore előkapott egy 15-ös új MacBook Prot, és a gép nem járt körbe. Senkit nem érdekelt, hogy milyen nehéz, milyen a kijelzője, mit tudom én, az egyetlen kérdés, ami izgatta a népet, az az volt, hogy hogy a fenébe fért be egy gekko a hűtőrácson.

Emlékszem, amikor a fekete C2D MacBookot úgy kellett a tulajnak visszavadásznia egy ezer évvel ezelőtti találkozón.

1 kedvelés

Na jó de ez azért is van mert 10év eltel közben,öregebbek bölcsebbek lettünk. És ma a legtöbbünknek azért könnyebben elérhető már egy új MAC.

Nyilván csak ez az oka. :D :D

Szerk: Azt hittem, hogy én vagyok a legvéresszájúbb új MacBook Pro fikázó tag, de be kellett látnom, hogy tehetségtelen kezdő vagyok @Czo mellett. :D :D

2 kedvelés

Nyilván nem csak, de most komolyan.Azért ma már nem esek hasra ha valaki elővesz egy MBP-t naponta láttok 10-et, meg már minden sarkon árulják lassan. Azért 10 éve még lényegesen kevesebb,és nehezebben elérhetőek volta ezek a gépek. Amúgy a fekete MB elégé különleges volt a fehér töltőjével :D

szerk ui.: megnézve a fekete MB indulóára 1499 dollár volt :) mondom én, hogy nem igazán emlkedtek az árak. A dollár szabadult el nagyon (na meg a forint hanyatlik).

2 kedvelés