Fórumtali?

Hát, hozzánk jött egy új kolléga, egy iPhone 3GS és egy 2010-es MacBook Pro 15 társaságában. 10 percet beszélgettünk a gépéről. A telefon előtt meg leborultunk. :D :D

2 kedvelés

Valami háromszázezer pénz volt az eMac. Tizenöt éve az rengeteg pénz volt.

Épp vonaton vagyok, talán el is aludtam pár perce. Felkeltem és a mellettem levő asztalon ott figyel egy 2015 vagy előtti rMBP.

Latod, nalam volt egy totalisan fullra upgradelt, matt nagyfelbontasu kijelzos 2008-as 17"-es. :)

Most mondod???

Nem ugy latszott, hogy barki szeretne kockulni :)

Legközelebb hozd el, én nagyon megnézném. :)

Ha meg mukodni fog, akkor elviszem. Nemsokara unnepli a 10. szuletesnapjat.

1 kedvelés

Azta en is megneztem volna… ;)

Legkozelebb nem ulok kozepre, nehezen ment a multitasking. 4 iranybol jottek az erdekes infok ;)
Ehhez Nonek kell lenni ;)

2 kedvelés

legelső 17" PB 2999 dollártól indult. Utána ment le az ára 2499-re.

Esetleg egy talit nem terveztek november elejen? (oktober 30ig AVID TTT (Train the trainer- oktatoi vizsgaim) lesznek.
Szívesen találkoznak veletek.

1 kedvelés

Hat szerintem most nagyon nehez lesz, en pl haza se tudok menni mar szept1 elseje ota.

Jelölj meg egy napot, mondjuk egy szimpatikus pénteket, aztán találunk hozzá helyet.
Aki jön az jön, aki nem az kimarad. Másképp nem megy. A demokratikusan kialakított időpontok többnyire maradnak az idő méhében, vagyis sosem valósulnak meg…

3 kedvelés

Az eddig talikrol lemaradtam, de ha most osszejon szivesen csatlakoznek.

Sziasztok, szia underscore! Annyira szeretnék találkozni régebbi és újabb arcokkal is, de most szinte esélytelen Magyarországra és utánna visszautaznom. Szóval ha lesz tali, mindenkit üdvözlök!

1 kedvelés

Mostanaban talan nem a legjobb otlet egy ilyen talalkozo

2 kedvelés

Akkor legyen nálad! :)

2 hetes karantenforumtali? :-D

3 kedvelés

nem inditok uj topikot ezert, szoval csak

kellemes unnepeket!
🎄🎁 

5 kedvelés