Hírfikázó

Ez gyönyörű volt. Ez a kijelentés szerintem így év végére befuthat a legjobbak közé:

Ha vállalatvezetőként gondolkozok, akkor az egyik legjobb dolog az Apple termékekben, hogy egyszerűen nincs szükség IT-s munkatársra.

Kiemelem még egyszer, annyira jó:

egyszerűen nincs szükség IT-s munkatársra

http://imagazin.hu/megerheti-uzletileg-macesiteni-ceget/

2 kedvelés

Én is láttam a cikket, de már végig se olvastam inkább :D

Minden szava igaz. Náluk már simán csak Genius-nak hívják. :)))))
Lehelettel eltünteti a hámlást a kijelzőről, az ujjai cmnd+opt+p+r alakúra nőttek, és legyezőhártya feszül köztük, hogy legyezze a túlmelegedő laptopokat, szemmel átalakítja a lighting csatlakozót 3.5-es jack-re, és még sorolhatnám.

BUÉK! :DDDDD

4 kedvelés

Elég korán letoltad az első üveg pezsgőt, úgy nézem… :D

Elolvastam, a kommentedet is. Úgy gondolom hogy egy egységes rendszert mindig egyszerűbb üzemeltetni, legyen az Mac-, Windows- vagy Linux-alapú. A normális nagyválallati környezetben használt szoftverek hiánya viszont limitálja a macesítés lehetőségeit. Az meg egy vicces elképzelés, hogy egy biztonságilag szigorúbb helyen a munkatárs telepítgeti a gépére a dolgokat. :D

Szerk: Tényleg, mi van az Apple Remote Desktoppal? Azt fejlesztik még?

Ez a jo abban, hogy olyanok irnak cikkeket olyan dolgokrol amirol fogalmuk sincs. A szerzonek lovese sincs arrol hogyan kell uzemeltetni mondjuk egy 100 gepbol allo rendszert. Szanalmas az egesz.

Nagyon nem az, de nem igazán jobb. Hanem csak simán más. :) WIN10 2 éves és még a wines ismerősim mindig azért “könyörögnek”, hogy végre szedjé gatyába a vezérlőpultot mert az egész egy rohadt nagy káosz.

iMagazinos “szerzőnek” még arról sincs fogalmuk hogyan kell megfőzni a virslit :D

2 kedvelés

A célközönségnek ez is megfelel (?), ezt hiszik.
A beszMac is ebbe bukott bele.

A gond az, hogy ezért igazán pénzt nem kapnak. Így aki kicsit is jól írt az már nem nagyon foglalkozik vele, az ott lévő ‘gyerekek’-nek meg nincs meg igazán a lexikális tudásuk hozzá. Jelenleg nem cikkeket írnak hanem csak cikkeket fordítanak. A másik probléma, hogy csak és kizárólag reklám cikkek vannak ami érthető mert ez alapjában véve egy kerekedő cég “hírportála” de ha nincs meg az egészséges egyensúly egy idő után senkit nem fog érdekelni.

a beszmaces arc simán beképzelt bunkó volt.

Dolgoztam nagy vállalatnál, az IT-s 90%-ban tényleg csak monitort meg billt takarított :D. Tény amikor melóvolt akkor szívtak rendesen és nyomni kellett, de akkor se ment soha semmi elsőre :D

Szerintem a beszMac nem bukott meg. :) Csak mi nem vagyunk már ott.

Gálvölgyi János mondta, miután valaki odaadott neki egy bekeretezett képet barátjáról, Márkus Lászlóról, amit a színház mögötti kukából szedett ki Márkus halála után:
“-Azt hisszük, hogy a világ megáll, amikor meghalunk. Egy frászt. Örüljünk, ha a kukába bejutunk.”

2 kedvelés

Hehhe. A kedvenc idézetem után majdnem én is bezártam a cikket, de csak azért is végigolvastam, hátha meglepnek. És nem, nem sikerült nekik :smiley:

Egyébként én is így gondolom, hogy egységes rendszert kellene üzemeltetni. De igazából nem lehet teljesen, de nyilván arra kell törekedni. Viszont nálunk meg én nyomom ezerrel, hogy támogassunk macet is, pedig nálunk a gépek több, mint 90%-án Windows 7 van.
Egyébként pont nálunk a felső vezetők körében látom azt, hogy örülnének, ha lenne mac support. Ha minden igaz holnaptól (azaz jövőre :D) megkezdjük a támogatást.
Az egyik nagyon nagy lépés a Groupwise lecserélése Outlookra. Ez volt az egyetlen egy program, aminek a supportját teljesen megszüntették néhány éve (mármint macre).

Amúgy BUÉK! :smiley:

1 kedvelés

Windows-os vallalati kornyezetben iszonyu nagy szivas amikor annak a par felsovezetonek csak azert van mac-je mert az trendi.

A kommentemhez írt kommentek között is elhangzott az IBM-es példa :)

Az újságírás non-plus-ultrája: már cím sem kell, minek :)))

/hir24.hu/

worksforme

Sorry, de nem tudom, ez mit jelent.

https://mno.hu/hetvegimagazin/miert-innak-a-legdragabb-asvanyvizet-ha-sokkal-tobbert-nyerset-is-kaphatnak-2441381

Szerintem pillanatragszóval még jobb :D

1 kedvelés