Hírfikázó

Mondom: ez egy marketing eszköz. Nem techblog, vagy IT online magazin. Egyetlen célja, a minél több oldalletöltés, reklám CT meg márka/cég-ismertség növelés. Nem fogsz harsány Apple kritikát olvasni, mert még ha akarnának is ilyet írni, az alma nem engedi. Handrás egyszer írt egy elég karcos postot, másnap le kellett venniük, meg is írta, hogy levetették. Ez ilyen. Valamit valamiért. Nem is nekünk szól (már) az oldal, iphone pletykák, meg termékfényezés, erre kattint az átlag. Én hetente kb. 2x ránézek és általában kattintás nélkül be is zárom. BM hatás, ahogy írtad is. :)

Én néha ránézek Handras oldalára. Nem voltam soha a rajongója, de különösebb bajom sincs vele. Hát, amit kap a blogja olvasóitól néha, az nagyon durva, nem is értem, miért nem zárja be az egészet a francba…

Beleolvasgattam, tanulságos (és lehangoló).

Rengeteg gyomorsavat meg okoskodást kap, de én nem pakolnám ki ennyire nyíltan az életemet a netre. Az emberek fáradtan legyintenek, ha valamelyik politikus milliárdokat lop, de ha valakinek van egy 15 milliós autója, amire becsületesen kereste meg a pénzt, azonnal elönti az agyukat a ■■■■. Ez van.

na azert o is osztja a kulturt;) spec nekem egy legutobbi i(fi) magazinos hozzaszolashoz spontan lefaszozott, ami egy tulajdonos-uzletvezto-foszerkeszto-tutimegmondotol mondjuk termeszetes :DDD

3 kedvelés

Alkalmazott, már csak alkalmazott…

Emlékszem régebben volt a beszmacen egy Handrás vs iJoe szavazás, hogy ki melyiket szereti jobban. Nekem valahogy sosem volt szimpatikus Handrás. iJoe a macbook vásárlásom után (náluk) is segítőkész volt, amikor kezdő macesként nem indult a rendszer és Target Disk módban megoldotta a jogosultság problémámat (no meg gond nélkül cserélt hibás memóriát is). Míg az egyszerű jogosultság problémával az akkori iCentre (nem emlékszem, hogy mi volt a nevük korábban) simán elzavart. Pontosabban jó drága javításos ajánlatokat kezdtek mondogatni…

(Handras cégét XMS-nek hivták, az iCentre az egykori Starking utódja.)

iJoe-nál több gépet/iPadet/mifenét vettem, velem mindig nagyon korrekt volt.

1 kedvelés

Igen az XMS valami extreme multemedia service vagy minek volt a rovidetese, emlekszek amikor valami audiophil kialitason iPod analog kimenetrol
Hajtotta a tobb millios cuccot ;)

1 kedvelés

Starting nem jutott eszembe :), és tudom, hogy Handrasnak nincs köze hozzá. A két dolog független, csak lehet félreérthető voltam :) bocs :)
Amúgy eszembe jutott, hogy a Starking óbudai üzletük mellett volt (vagy még van) egy Apple divatbutik vagy mi a fene. Két különböző almás céglogo volt egymás mellett kirakva az utcafronton :)

Én is Józsefet preferáltam, de aztán az egyik “mifene” vásárlásánál elég komoly comm syntax error lépett fel, azon a ponton úgy gondoltam, megadom neki a lehetőséget, hogy nálam kevésbé pipa vevőknek adja el az népszerű termékeit. :)))
Handrás meg zseniálisan lovagolta meg a 2000-es évek személyes blog hullámát, nem véletlen, hogy felvásárolta az ájsztájl két keresztnevű mo-i helytartója. (Sosem tudom, mi a neve, sry!) Bár ahogy Bőzsöny Feri bácsi, a bemondók bemondója mondta egyszer, amikor egyik kollégájáról kérdezték: “nincs olvasólámpája.” :DDD

Igen ezert reagaltam ra :).

Pff. En a BT fulesek hangjat, mar 2003-ban sem szerettem, amikor eloszor hasznaltam A2DP fulest a Windows Mobile 2003 PDA-val. Futurisztikus volt, de nem volt jo hangu. Ma ugyonazt az agyontomoritett hangot hallom, amikor megszolaltatotk egy JBL hangszorot a tabletemmel vagy a telefonommal. Ma mar megabitek is rendelkezesre allnak savszelessegre, miert nem kellett tovabbfejleszteni az A2DP-t, hogy legyenek kotelezoen implementaltak modernebb codecek es legyen lehetoseg kihasznalni a BT sebessegenek novekedeset.

Appleblog:

Ugyanekkor az iMagazin:
http://imagazin.hu/gyors-utemben-terjed-az-ios-11/

:smiley:

1 kedvelés

“Csak abban a statisztikában hiszek, amit én magam hamisítok”
/Churchill/

:)))

4 kedvelés

Minek ekkora betűk?

Szerintem az iMac weboldala nagyon rendben van, Apple ezt a mac pro-val kezdte el. Szerintem magasan szinte a legjobb termék oldalak.

Hogy konzisztens legyen az iOS 11 giga-mega-bold izlésficamával.

Most akkor esik az eső, vagy nem?

:)))

2 kedvelés