Hp Spectre

A MacBook hamarosan elég durva riválist kap…

http://store.hp.com/us/en/ContentView?storeId=10151&catalogId=10051&langId=-1&eSpotName=hpspectre

Tudom, nincs benne retina diplay, viszont bele tudtak rakni három portot, meg normális procit.

köcsög leszek, egészen egyszerűen nem érdekelnek azok a dolgok, amiken nem Apple rendszer van, így már 2007 óta nem nézek telefonokat, stb., ezzel rengeteg időm felszabadult, amit persze másra baszhatok el :D

egyébként ezt most akár az Apple-ről is elmondhatnám, áttörő innovációt egyenlőre sehol nem látok, csak állandósult a számháború - szerintem

1 kedvelés

Ezért jó, hogy idejársz, így legalább valamennyire képben vagy :D

Nekem ezt a windowsos kolléga tolja az arcomba, hogy “na? na?”, nekem meg az az első reakcióm, hogy “szuper, megy rajta a Linux?” :D

A főnököm pendíttette valamelyik nap, hogy lecserélné a 15-ös retina MacBook Proját (i7, 16 GB ram, 512 SSD) egy MacBookra. Egész halkan kezdtem el jajgatni a kávézóban, hogy nem lehet ennyire megőrülve. Akkor már inkább egy ilyet vegyen. :D

2 kedvelés

Azért azt a zsanért 1500-as ladáról nyulták :smiley:
Szerintem brutálisan látni, hogy a keleti piacra van tervezve (vagy ott tervezték) izlésételn és lassan itt lévő MBP frissítés után müszakilag semmivel nem lesz jobb.

ui.:

:DDDDD

(szerk csak, hogy ne kelljen klikelni a linkre)

LOL

Nekem is hasonló jutott eszembe. Mármint akárhányszor ránézek a képre, nagyon megakad rajta a szemem, hogy hogyan lehetett ilyen rondán megoldani :slight_smile:

Az egész ilyen :), mondom látni hogy keleti emebr tervezte, kelti embernek.

Remélem, a zsanérok mellett az is megragadt, hogy a tech ipar Rastrellijei azért megoldották azt a lehetetlennek tűnő feladatot, hogy három usb-c portot raktak a gépbe.

Persze de ettol egy gicsparade a gep :)

Es oke technikailag rendben vande ronda. Benabb kijelzo, es semmivel nem olcsobb mint az mb. Ja es meg os x-ed sincs :).