iCloud ikon a Safari alján

Gyerekek, tudja valaki mi jelenik meg,- és itt inkább a hogyan érdekelne-, a mellékelt screen shoton?
Mac-en böngésztem, és az iPhone (iOS7) Safari böngésző alján megjelent a böngészettek kevés listája.
Szóval, hogy került az oda, hogyan kezelhetem ezt a listát?

Az a mac pro-n legutoljára megjelenített safari oldalakat jeleníti meg.
Tehát ha egy gépen be vagy jelentkezve iCould-dal és Safarival nézel oldalakat, akkor egy másik iClouddal bejelentkezett eszközön láthatod, hogy miket néztél egy másik eszközön.
OSx alatt is előhozható a Safariban, hogy mit néztél iPhone-on, nálam a jobb felső sarokban lévő ikonnal tehető meg ez:

Nekem a Mac Pro nem látja az iPhone safari listáját. Egyébként mi a menete ennek? Nyitva kell legyen mindkét készüléken a safari?

Nem kell megnyitva lennie. Lehet a régebbi safariban nincs olyan gomb, hogy összes tab megjelenítése.
Átnéztem a Safari beállításait és nincs ott egyetlen egy beállítási lehetőség sem, viszont a System Preferences iCloud menüjében az iCloud-nál nekem be van jelölve a Safari, de ott sincs semmilyen beállítás sem.
Nekem a Safari View menüjében van egy Show All Tabs gomb, arra jön elő.

ilyen gomb van nekem is, csak nem listázza ki. Nem lehet hogy, az iP4 iOS7 már régi, és nem működik oda-vissza? A Mac Pro-n 10 11 van.

Találtam egy magyar leírást a használatról. Gyorsan átfutva elvileg megy iOS7-en is.

Minden megfelelően van beállítva, de Mac-en nem látom az iPhone Safari tabokat.

Hopppsz meg van mi volt a gond. Mivel az iPhone privat-ban, ezért nem működött. Viszont most már igen, és van egy felhő ikon is a Safariban ami a lapokat jeleníti meg…

1 kedvelés