iMac G4 15" (bólogatós)

Sziasztok!

Van egy ilyen gépem, annó még újonnan vettem, mikor már elavult, felkerült a padlásra.
1 Ghz-es, 768 MB RAM van benne.

Kitaláltam, hogy odaajándékozom a gyerekek sulijában a koleszosoknak. Két baja van, az egyik, hogy az alaplapi elem meghalt benne, és nem tudom honnan lehetne rendelni ilyet.

A másik pedig az, hogy 10.4.11 van rajta, és ezt upgradelném 10.5-re, de az utolsó 10.5.8-hoz nincs meg a magyarítás. 10.5.7 magyarítást rátegyem és jó lesz?

Vagy keressek rá egy desktop linuxot, ami gyorsabb és naprakészebb?

3.6V Lithium 1/2 AA elem kell bele, kapsz pl. itt: https://www.akku-elem.hu/

Ezt a gepet en mar nem ajandekoznam el, vedd ki a rossz elemet es tedd meg el 5 evre!

Inkább gyűjtői darab, egy koleszban csak tönkreteszik… a gép korlátainak ismeretében sem fogják tudni értékelni.

4 kedvelés

Helyileg merre vagy? :) inkabb adok erte egy kis penzt ha megoldhato mint, hogy egy koleszben tonkre tegyek.

1 kedvelés

nekem van egy 17"-os, padláson porosodik, eladnám valami kölcsönösen jól kialkudott jelképesnél egyel magasabb árért :)

Az a baj hogy 17" már drága és nagyon messze is vagy :(.

En mindig is szerettem volna egy 17" vagy 20" verziot belole. Foleg a 20"-asat, az USB2.0 miatt. De mindig annyiert adtak, amennyit mar nekem nem ert meg.

Lányaimnak jó lenne a 17-es, legalább nem tudnának rajta jutyúbozni! :)))))

Abban nincs semmi kihívás :)

Küldj privátban egy ajánlatot, igazad van, inkább jó helyre kerüljön.

Elsőnek helyileg merre vagy?

Mennyire is vezet Csenge? Nem, nem jó a kérdés, ezt a versenyt nem fogja megnyerni :D
Szóval mennyi is most a hetek száma?

Még mindig 21-gyel vezet, hónapokban.

ha tényleg érdekel, akkor megdumálhatjuk
ha gondolod, küldök róla képeket. sajna van egy két nem zvaró karc a kijelzőn, de nem vészes, egyébkent teljesen működőképes
sokmitthon már a g3, g4, ppc, 68xxx, főleg, hogy lassan bővül a tetőtéri helyigény

Ezért javítottam a kérdésen… Szóval nem a változatlan előnyre vagyok kíváncsi, hanem az alapértékre :)

101:80-at számoltam, néhány nap híján. Az arány javul! :)

Békéscsaba. De Budapestig el tudom küldeni.

Egri vagyok de csak ynar elejen leszek otthon. Sajnos ilyen gepnel a posta nem jatszik :/

én írta Czo-nak választ, de itt nem jelenik meg. lehet, hogy privátban küldte? már nem emlékszem

101! Öreglány : )))