iMovie

Szoval aki vesz egy iphone 6s-t tanulja meg az fcp-t? A 4k a jelen olyan mint 8 eve a fullhd

De a gyermeked elso lepesre nem holnap van szukseged.

iMovieban exportálni szeretnék egy videót, és mindegy hoyg állítom be mindig sikertelen az exportálás (próbáltam már ugyis hogy youtubera töltöm fel). Mindig dolgozik és egy 0KB fájl az eredmény.

Ma reggel felkeltem ugyan ugy csinálok mindent és müködik…

Na most kezdem a “filmed” :)

Nem, saját dolgot csináltam éjszaka.

Sziasztok!

Egy oylan problémám lenne ,hogy szeretnék x anyagot importálni memória kariról az ájmuviba,viszont mikor megjelennek a fájlok,vmiért a felét nem tudom kijelőlni(nem ismeri fel),pedig ugyan azzal a készülékkel lettek felvéve,ugyan akkor.
FCX-ben ugyan ez sikerült,bár azmeg most azt játsza ,hogy simán kilép a progiból importálás közben…de menet közben is megadta magát…majd mikor össze tettem egy projektet…azt meg nem tudom exportálni… :smiley:

Mi a szösz van??:slight_smile:

Szerintem lehetseges hogy serult a fajl. Csak probakeppen nem konvertelnad at az egyik hibas videot?

Mitől lett ,lesz sérült? Ez miből derül ki? Nagyon aniti számtech vagyok…:D

Handbrake-be átkonvertáltam az egyik fájlt ,utána már jó volt az ájmuvinak…esetleg csoportos konvertálásra nincs opció? egyenként szarakodjon vele a kaszás… :)

Handbreakben elmented a profilt es csak bedobod az ujat utana meg a plusszjel fent a balfelso sarokban. Akciokameras felvetel?

Handbrakeben van queue, nem?

van

Igen az volna. De még nem sikerült rájönnöm ,hogy tudok behuzni egyzserrre vagy 25 fájlt, hogy csinálja sorba…

behuzni nem lehet, de ha egyesével rádobod mindig csak egy plusszjel aprogiban.

Soo sad :S

Beállításnál mit érdemes lőnni,hogy a lehető legjobb minőségben maradjon? Minőség felhúzva,vagy fix bitráta?

Úgy fest veszett fejsze nyele az egész,hiába konvertáltam át,Az FCPX szarik az egészre… szaggatt az egész ,és megint csak nem lehet a projektet exportálni…

Majd jönnek a nagyobb videosok és megmondják a tutit :)
Nekem akció kameránál voltak ilyen problémák amikor nagyobb ütés miatt megszakadt a felvétel és ezért hibás lett.

Nem tudom mit csináltam,de most megint áthúztam a fájlokat (konvertálás nélkül)a gépre, új projekt és event készítés után most meg jó…pedig ezeket előtte is lezongoráztam… FCPX …