Infuse 7

Értem, nem is meggyőzni akarlak, használja mindenki úgy ahogy akarja.
Számomra ez a mondatod nem tiszta

Most ráfekszek a témára, ahhoz hogy online is elérhessem plex szerver kell itthonra.

Miért kell plex szerver?
Ha az infuse-t szeretnéd használni, akkor simán egy VPN-t állíts be és csatolt fel smb/cifs/webdav vagy ahogy szeretnéd a syno-t

https://www.synology.com/cgi/knowledgebase/findHelpFile/dsm/VPNCenter/1.2/enu/5.2-5644/synology_avoton_415+/100/vpn_setup.html

Vagy ha olyan routered van akkor abban kapcsold be a VPN servert (nálam így van itthon)

ezért nem akartam VPN-ezni. gondoltam a plex szerver csak arra kell ha kívülről akarom elérni az infussal. De igazából meggyőztem magam jó lesz a DS video is (a syno gyári videó streamelője).

2 kedvelés

Akkor viszont a “érdemes” fizetni az infuse-ért :)

Sajnos a ds video elégé borzalmas és sok formátumot nem támogat (ilyenkor átdob infuseba)

1 kedvelés

egyebkent kodi, nem tudom azzal mi a gond, szerintem ugyanugy megcsinalod a tavoli beallitast a nasra, es lehuz mindent (sav szel fuggvenyeben persze az is, mert csodakra az sem kepes), olyan skint huzol ra amit akarsz (ellenben a fizetos infussal;) ja es az addonokrol ne is beszeljunk (Netflix sajat accounttal, egyedi felirattal, allando minosegu streammel, es satobbi;)

ps: orulok, hogy magad gyozted meg nem mi teged, hogy semmi szukseged plexre :P

Én is szeretem az Infuse-t, én szerencsére már a 6-os verzió után fizettem elő a prora, így évente nem sokba kerül, ennyit megér. Time Capsule-ról szolgálom ki. Ha lett volna Apple TV-re Kodi, akkor nem lenne Infuse. Kodi tényleg jobb is lehet, de nem szórakozok azzal, hogy állandóan fordítgassak minden egyes új verziót maganak, csak, hogy használjam.

1 kedvelés

Amikor három éve beruháztam az Apple TV-re meg a Syno-ra (tomigonzo javallotta, jó tanács volt), megvettem az Infuse 5-öt valami örök áron (akkoriban legalább kétféle, nem havi alapú ár szerepelt az App Store-ban).

Tavaly akadozni kezdett a lejátszás, akkor előfizettem a 6-osra (persze nem ezen múlt a szaggatás, hanem azon, hogy smb volt a megosztás). Az egy év alatt szinte semmi különbséget nem találtam a két lejátszó között, azon kívül, hogy a 6-os lassabban reagál. Nyáron lesz az évforduló, épp most mondtam le előzetesen, amiben az a jó, hogy most nem kapom meg a szép új hetest :(

Kíváncsi lennék, változott-e valami a motorháztető alatt is, vagy csak az UI kapott fresh new design-t.

Folyamatosan jonnek a kulonbozo audio es video tamogatasok.

Megmondom őszintén, hogy dizájnban sem veszek észre semmi különbséget. Elvileg a home képernyőt jobban testre lehet majd szabni, de ezt se nagyon néztem meg. Szerintem macen a képernyő, főleg a navigációs sáv gagyi. De annyira ez sem lényeg, kiszolgálja amit kell és kész.