iOS9

Én például szeretem ezt a funkciót. Lehet később csinálnak egy ikont, csak így egyértelműbb, hogy mit kell csinálni. :slight_smile:

Nekem még az iOS7 legelső bétája csinálta ezt. És pont akkor, amikor telefonálnom kellett volna, hogy jöhetnek értünk.

Egyébként egyik kollégám iPhone4S telefonján nagyon ■■■■. Első reakciója az volt, hogy milyen jó, stb… de iszonyat sok hiba van neki. A legdurvább az, amikor hívják és nem tudja fogadni a hívást. Pontosan nem tudom mit csinál neki, de ez a lényeg

Én iPhone 6 Plus-on észrevettem egy apró bugot ami valószínűnek sok embernek meg sem jelenik. Nekem a dockon van két mappa is. És amikor landscape-ből portrait módra fordítom, akkor a mappa bal oldala alatt fekete lesz a kép. De csak a baloldali ikonok alatt. Meg szintén ugyanilyen forgatásnál van az, hogy forgás közben a mappák összemennek majd újra megfelelő méretre tágulnak ki. Nem az igazi még ez, de nagyon pici apróságok, lehet valakinek fel sem tűnne.

Tegnap a 4s szolt, hogy “20% akksi, bekapcsoljam az akkumulator kimelo modot?”. Mondom, igen!
Az akku ikon atvaltott sargaba, majd 3 masodperccel kesobb kikapcsolt a telefon, mondvan, hogy lemerult…

Mondjuk ilyet csinalt eddig is, csak a kerdessel egyutt viccesebb.
Ezen felul tok jol mukodik. Persze akad ahogy kell, de hat akadt ez elotte is…

Viszont visszajott elerheto helyre a zenenel az osszes zene keverese. Ezert mar megerte frissiteni. :)

Rossz az aksid. Csereld ki :) i4s-ben konnyu.

Hétvégén, talán vasárnap feltettem az új 9.1-es rendszert iPhone6Plus-ra. Hétfőn reggel levettem a töltőről kb 6-körül és most még 26% van hátra. Igaz, hogy ez alatt alig használtam, nagyon minimális játék és kevesebb hívás, mint szokott lenni, de ennyire sokáig még sosem bírta. Másnak is van ilyesmi tapasztalata?

nekem nem csokkent a hivasok szama 9.1-vel sem :)
bocs
on

2 kedvelés

Hali! ipad2 9.3.2-vel néha iszonyatosan be tud lassulni, ha minden be van zárva akkor is, mi lenne a megoldás a gyorsításra? nem másik ipadra gondolok :D

másik ipad.