iPhone 11 vs George (erste)

Mondjuk így, ahogy ezt leírod, nem kizárt, hogy tényleg eszköz specifikus hiba van, mint ahogy @Czo is írta korábban. A céges és harmadik telefon típusa is iPhone11?
És a legjobb amit tehetsz (miután bekapcsolatad a crash elküldését a fejlesztőnek), hogy sokszor elcrashelteted az alkalmazást, hogy eljusson a fejlesztőhöz.

A céges 13mini, a harmadik sima 12. De 1 hónapja még a 11-esen is működött. :frowning:

  • Be van kapcsolva a riport küldés.
  • Mentettem le crash logot is pár darabot.

Küldök az erstenek megint, hátha lesz belőle valami.

Köszönöm hogy foglalkoztok a témával! :slight_smile:
Ha lesz valami eredmény azért beírom ide…

1 kedvelés

Nagyon foglalkoztat a probléma, mert én is hasonlóképpen jártam korábban és szeretnék segíteni.
Valóban nem telefonszám alapján azonosít, hanem IMEI, vagy MAC-Address alapján. (úgy emlékszem az utóbbi - 2020-ban történt) Ugyanígy kidobált az App-ból.
A George-ban a fogaskerékben van egy menüpont: Login & Jóváhagyás. Ott találhatók az azonosításhoz szükséges készülékek. Nálam is három készülék van és az egyiken ezek közül nem indult el.
De miután eltávolítottam a telefont a listából, majd kb egy óra múlva újra visszaléptettem, már ment. Ha jól emlékszem, meg kellett várnom valamilyen szinkronizálást.
De a legegyszerűbb valóban, ha jelzed az ügyfélszolgálatnak a panaszt.

OK, de akkor ezt nem az alkalmazásban lehet megtenni, hanem a webes felületen vélhetően.

Esetleg valaki még, aki használja a magyar verziót lépjen be és nézzen rá, mert nekem tényleg nincs ilyen menüpont!

Képernyőfotó 2022-06-03 - 11.09.26

Azt elfelejtettem hozzáírni, hogy valóban a webes felületen található. Telefonon ez a lehetőség nem aktív.

iOS eseten nem ered el sem az IMEI-t, sem a MAC Addresst, tehat az alapjan folosleges azonositani, mert mindegyik keszuleknek egyforma a MAC cime.

Már kihűlt a téma de ha valakit érdekel - megoldódott a probléma - lejött egy frissítés georgehoz és minden úgy megy mint régen. :slight_smile:

Tehát az hogy mi volt a gond nem derült ki. :frowning:

mindenesetre köszönöm hogy foglalkoztatok ezzel is :slight_smile:

1 kedvelés

A fejlesztok javitottak a hibat, ami nalad a problemat okozta :slight_smile: Nem kell ezt tulgondolni. Minden szoftverben vannak hibak, ezert mindig fontos, minden hibanak a jelentese, amivel talalkozik az ember.

1 kedvelés

This topic was automatically closed 60 days after the last reply. New replies are no longer allowed.