iPhone 12 és a többiek

na, ez érdekes…
https://www.youtube.com/watch?v=sYT3W5O5xuI

Ez a mókus még nyomul? (Egy nagyon régi beszólása miatt nem a kedvencem.)
Nem vették észre, hogy elcsúszott a hang (vagy a kép :) ?
Szerk.: 2200 mAh-s akksi?

Kik nem vettek eszre?
Mi volt az a beszolas?

Pl. te sem? :)
Egy jópofa hasonlat elgázolt nagymamákkal vagy gyerekekkel vagy mindkettővel.

Ha a néző veszi észre mit csináljon? Vágja újra töltse fel?

Veled kár leállni, bocs.

Nem akadok le olyan dolgokon ami jelentéktelen, és amúgy se tudok tenni ellenne.
Most beletekergettem, hol csúszik a hang?

most kapok epeömlést…

eltűnt a sorozatfelvétel (vagy csak én vagyok béna), ahogy folyamatosan nyomnám automatikusan videót vesz fel… (nem oké, de elfogadnám), viszont ebből már nem lehet állóképet kimenteni többet, mint anno :(

van mentő javaslatotok?

megvan… :confused:

1 kedvelés

direkt csinaljak az allando funkcio csereket a menuben/settingsben, igy okozva szivproblemakat a felhasznaloknak es ezzel meegtamogatva a az ekg-s orajuk eladasi mutatoit ;)

3 kedvelés

Ez a funkcio nem most lett ilyen, az iPhone 11 csaladnal jott be, iOS 14-ben pedig megkaptak regebbi eszkozok is (az Xs Max biztosan).

1 kedvelés

persze, ovatosan adagoljak a usereknek ;)

no, akkor kérdés azokhoz, akik már egy ideje iP12 minit használnak, hogy milyen az akkuidő? mert gondolkodom a vásárláson, de nálam folyamatos garmin bt kapcsolat, jópár hívás lezajlik egy nap

A “garmin” milyen eszkozt jelent? Milyen BT verzio? (Nekem ugyan nincs ilyen keszulekem, viszont ez alapjan mas tudhat tippelni. Pl. akinek watch van a kezen, az kb egesz nap BTle-vel kommunikal)

nem biztos, hogy mérvadó vagyok, de reggel 7 körülveszem le a töltőről és este 11 körül teszem vissza, közben azért tolom a konventet twitteren, meg élem az életem vele, egy napot simán kibír nálam

2 kedvelés

bocsi, hogy most válaszolok.
szóval garmin f6pro.
de hogy ez milyen bt-vel megy, nem tudom (gondolom 4.1)

Sziasztok.
Nemrég lett egy iPhone 12 -esem. Az lenne a kérdésem, hogy hogyan érdemes, milyen töltövel tölteni. Annyi mindent lehet olvasni. 3 féle töltöm van hozzá. Van egy vezeték néküli (nem apple), szóval csak 7,5W -al tölt, van egy 10W -os (samsung töltö) és egy 45W -os usb C Blitzwolf PD protokollra képes töltöm. Melyik a legjobb az akkunak? Vannak tapasztalatok? Köszi.

Lassan töltöd jobb. De valojában mindegy.

Akkor jó, csak kíváncsi voltam, vannak e tapasztalatok ilyen téren.

Hello,

Sok ev androidozas utan vettem most en is egy 12 minit:-)
Nem lenne fair osszehasonlitani a korabbiakkal, viszont egy dologra eddig nem talaltam ertelmes megoldast.

Androidon lehetett a kulonbozo hangoknak kulonbozo hangerot allitani.

Van esetleg arra megoldas, hogy az ebreszto hangereje minimalis legyen, viszont a tobbi ertesito hang kozepes?

Ha nagyon nincs mas megoldas, megprobalok ratenni sajat hangot elegge lehalkitva, de az nem kimondottan jo megoldas.

Koszi,
Gergo