iPhone 12 és a többiek

Vettem egy iPhone 12 Minit, egy cafatokban lévő 8-ról váltottam. Borzasztóan jó. A mérete, a fogása, az egész. Nagyon örülök, hogy visszatértek ehhez a formához, és a kisebb mérethez.

4 kedvelés

Amikor megláttam, hogy van mini, kicsit fogtam a fejem, hogy miért kellett beleugranom az SE-be.
Aztán ujjlenyomat olvasó hiánya megnyugtatott.
De nagyon jó kis gépnek tűnik.

nyilván sok tapasztalatod nincs, de az akkuja hogy bírja?
mert én is ezt néztem ki, mert kicsik a zsebeim :)
viszont az akkuidőről nem sok jót olvastam

En nem nagyon hasznalom telefonalason kivul masra, de megirom majd.

1 kedvelés

ma voltam bent egy istyle-ban, és megtapiztam, ha már megrendeltem… ;)
nagyon tetszik, tök jó kompakt méret

majd írnál az akku kapacitásáról - erről sok minden marhaságot mondanak, ha most úgyis sokat nyomkodod, kiderül mit bír!

köszike

lol, csak most látom, te is ezt írod ;)

Sziasztok,
Egy minit rendeltem én is.
Nekem a jövő hétre igazolták vissza a kiszállítást.

2 kedvelés

Ha az eSim-re van regisztrálva az eredeti szolgáltatóm és bedobok mellé egy külföldi kártyát (gondolom le tudom tiltani az eSim adatroamingját külön) akkor tudom használni az iMessage…stb szolgáltatást az eSim-es számomra az idegen kártya adatcsomagjával?
Köszi

Szerintem simán, szerintem az nem simhez, hanem készülékhez és icloud fiókhoz kötött, és olyan hálózatot használ, amit csak tud. Pl. nekem az esim adatforgalma helyett a plusz DIGI kártya adatol.

1 kedvelés

En rendes sim kartyat raktam a telefonoban es utazas soran hasznaltam rendszeresen esimet. Van egy csomo ilyen app ahol 1hetre/honapra lehet mobil netet venni.
A esimet ilyenkor a telefonhoz rendeli megprobaltam atjelentkezni masik telefonba es ott nem ment.

Hogyan tudom kiolvasni, hogy mi az eSim azonosítója a telefonnak?

Milyen esim azonositoja? Az adott program mondja mit kell bemasolni regisztracional. Szolgaltato meg kuldi szerintem uzenetben. De ez nem tudom magyarorszagon hogyan mukodik.

Lehet nem jól tettem fel a kérdést. Igazából azzal sem vagyok tisztában, hogyan lehet az eSim-hez hívószámot vagy szolgáltatást hozzárendelni. Lehet, hogy annak is van egy saját IMEI kódja?

Szolgaltatotol fugg. A legtobb helyen QR kod vagy egy kod van. Amit leolvasva/beirva bekerul a SIM a telefonba.

2 kedvelés

Köszi. Remélem ez egyértelmű lesz, és könnyen megtalálom miután megérkezik az új telefon.

A telefonszamot tuti nezi, mert nekem eddig mindig lehalt az iMessage (azon kontaktoknal akikkel telefonszam “alapon” ment a thread) ha masik kartyat raktam a telefonba.

1 kedvelés

Adom, de a kérdésedre a válasz igen lesz. Pl. a Macben sincs sim, és megy az imessage, nekem két telóm is van, egy duplasimes meg egy régebbi, az alap imessge számom, ami az új készülékben van, megjelenik a régi telóban is, hogy az legyen a default imessage küldő pl.

fél napja nyomogatom a 12 minit… a home gomb nélküli multitask horror, minden más okés
akkuidőről nem tudok még nyilatkozni, pár nap és megírom

ui: faceid maszk miatt kibaszás :/

1 kedvelés

1 hónap és horror buta lesz a home gomb :)

lehet, egyelőre még elmarad a maradéktalan felhasználói élmény… ;)