IPhone 4 függetlenítési probléma

A napokban vettem egy iPhone 4-et amelynél aktivációs problémát okoz a SIM kártya hiánya, nem támogatottsága. Tehát ezek alapján kiderült számomra, hogy szolgáltatófüggő melyet le is kérdeztem IMEI alapján, hogy az AT Magenta-hoz( Ausztria Magenta(T-mobile)) tartozik. A fórumok alapján próbáltam felvenni a kapcsolatot a szolgáltatóval de erre nincs lehetőség. Esetleg tudna valaki tanácsot adni? Hallottam az R-SIM-ről de ilyen dologgal nem igen akarok foglalkozni. Valamint a jailbreakrol is de ez nem tudom, hogy megoldaná e a problémát. Van esetleg ezeken kívül más ami megoldaná a problémámat? A szolgáltatótól sim kártyát pedig már nem lehet vásárolni, vagy ha mégis akkor csak az aktiváció miatt nem igen akarok.

Tudomásom szerint legális úton csak a szolgáltató tudja elvégezni a függetlenítést.

Jailbreak nem fog menni, a cydia mar halott es nincsenek meg az SHSH blob-ok sem.
Csak a hivatalos ut, bar mivel ez mar vintage kategoriaba tartozik, igy lehet hogy mar az apple sem csinalja meg a fuggetlenitest.

Első generációs SE lett függetlenítve nemrég, igaz itthoni Vodás, próbálkozz a hivatalossal valahogy.

This topic was automatically closed 60 days after the last reply. New replies are no longer allowed.