iPhone hiba

Van egy iPhone 6-om barátnőmnek egy iPhone SE mindenkit tudunk hívni csak egymást nem. Már megörülök rányomok a hívásra csomó ideig csönd majd egyszer csak hangposta (mind a kettőnknél ez van). Bárki mást tudunk hívni, külön iCloudunk van. Most ott tartok,hogy újra telepítem a telefont mert más ötletem már nincs.

Újra raktam és most már 10-ből 9szer senki nem tud hívni… Újra telepítéskor töltött le új szolgáltatói beállításokat.

Telekom?

e-plus,és most lett meg a megoldás. Kikapcsoltam az LTE-t és működik, persze újra telepítettem mindent, a rohadt apple watchrol elveszett minden adat. hiába nyomtam rá a visszaállításra. Szét robbanok az idegtől, holnap indulunk nyaralni és itt ülök 3,5 órája és nyomkodom.

Nyaraláshoz minek telefon? :P :)

2 kedvelés

Az e-plust lehet kapni az aldiban is? (Vagy valami ilyesmi supermarketben)
En is vettem egyszer, de most hogy mondod nekem is szarozott a 4G-vel.

Igen aldis kártya, és csak a 4g volt a probléma. De most jól megszívattam magam és az órámról meg a healt appból buktam minden adatott…

e-plus 4G hálózatán azt olvastam, hogy csak az iPhoneokkal szarakszik.

Hát nem tudom nekem biztos, hogy igen.

Sosem tudom, hogy új topikot nyissak vagy ebbe is jöhet egy másik iPhone hiba.
Szóval egyik felhasználónk panaszkodott arra, hogy nem indul el a telefonja: iPhone 4. Az alma megjelenik rajta, de nem jut el az alap képernyőig. Állítólag korábban is volt ilyen, de hosszú várakozás után azért csak elindult. Egyik kollégám megpróbálta Windowsról restore-t nyomni, de ott meg elszállt Panic errorral. Nem is tudtam, hogy van ilyen az iPhone-on :smiley:
Most éppen az én gépemmel próbálom meg restore+update-t, meglátjuk mi lesz.
Lefényképeztem a panic error-t, de semmi sem derül ki belőle (számomra):

Közben míg írtam, macen is ugyanúgy elszállt ezzel a képernyővel és az iTunes kiírt egy hibakódot.
A honlapon: https://support.apple.com/en-us/HT201444
pedig csak annyi van, hogy próbálkozzunk többször :slight_smile:

Egyik IC alatt elengedett a forrasztás.

Magyarul nekünk kuka… :)
Ja igen, nem iPhone 4, hanem 4S…

Lassan már úgyse lesz jó telefonáláson kívül semmire. Persze jó kis teló volt meg most is jó még de azért kapott rendesen az éveke alatt.

Ha eljuttatod hozzám, meg tudom csinálni. BP. IV. kerület, vagy Szentendre.

Köszi! De céges telefon. A cég meg nem foglalkozik ilyenekkel. Szóval valószínűleg kidobás lesz a vége még akkor is, ha valakinek lehet jó lenne… sajnos…

Sziasztok! Adott egy 6s, mikrofon csere volt nemrég mert állitólag nem hallották amit a beszédmikronba mondtam, a probléma az, hogy most sem mindenki és mindig hallja amit mondok, de ez nem szolgáltató függő, gondol egyet megy, aztán más már nem nagyon hall. ha ki van hangosítva akkor viszont hallanak. állítólag be volt valamikor ázva. valakinek van ötlete?

Két mikrofon van benne, nem lehet hogy a másik a rosszés igy probál kompenzálni?

Amit irsz az tokeletesen a beazott keszulekek jellemzoje, random mukodik vagy nem, aztan majd egyszer egyaltalan nem, de az is lehet, hogy orokre eltunik a hiba, ez lottozas ilyenkor. Nem veletlenul nem valalnak beazott keszulek javitast sok helyen, a te esetedben gondolom megcsinaltak ugyan a mikrofon cseret de garancia nincs a javitasra. Sajnos azt mondanam engedd el.

szerk: kb 5$ alatt beszerezheto egy csere alkatresz, en nekifutnek egy cserenek magamnak, nem mondom, hogy gyerekjatek, meg 2 csavar, max karomkodsz kettot kozben, de szerintem egy bo feloras mutatvany. Annyit meg megerhet ez a telo.

1 kedvelés

A történet folytatódik. Egy hete jött egy 0 km-es telefon, kártya áttesz és láss csodát, ugyanaz a hiba itt is megjelenik :frowning: a szolgáltató szerint kártyát kell cserélnem.

egy probat meger, (jelezd az eredmenyt felvennenk a megmagyarazhatatlan apple dolgok tarhazaba;) -melyik sozlgaltato?)