iPod 3. generáció

Sziasztok!
Van egy a topik címében jelölt 3. generációs iPodom.
Gyakorlatilag olyan állapotban, ahogy az Apple gyártósoráról lejött. Ha az iPod-ot kezedbe fogod, elsírod magad, olyan gyönyörű állapotban van!!!
Minden tartozéka tökéletes állapotban és hiánytalanul megvan, plusz még sok utólag vásárolt tartozék hozzá.
Kérdésem az lenne, hogy mennyit ér egy ilyen iPod ma a gyűjtők körében?
Csináltam egy fotót is:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/4285731/iPod%203%20gen.%20Full.jpg
Kíváncsian várom a hozzászólásotokat!
Köszönöm!

http://www.ebay.de/itm/IPod-Classic-20-GB-3-Generation-in-weis-/222186269801?hash=item33bb556c69:g:ojUAAOSwnFZXXnDy

Nekem van (volt, keresztlányomnak adtam) egy 2. gen iPod Mini és ahogy hallgattam saját fülessel, óriási különbség volt közte és egy iPhone4 között ugyanazt a zenét meghallgatva. Tehát nagyon sokat fejlődött azóta (is) a technika. Szóval ez már tényleg inkább csak gyűjtőknek ajánlott :)

1 kedvelés

Ezt találtam a fiókban (a dobozt):

2 kedvelés

Nekem meg a mini is megvan :) idonkent neha feltoltom az aksit benne. Mostmar nagyon olcso lehet veszek mar vele egy CF kartyat :)

Megvan a készülék is, de eléggé leharcolt, nem működik a clickwheel sem. Ha töltőre rakom, néha megjelenik egy alma.

:(, nekem tokeletes szinte karcmentes. Pedig nem vigyaztam ra extreme modon es bejartam vele fel europat. Neha amugy eloveszem felrakok ra uj zeneket. De nem igazan hasznalom. Na majd ma ha haza erek melobol :)

Nem akartam uj iPod-os topic-ot nyitni, es ennel jobbat nem talaltam.
Az en kicsit home made iPod-om. Sajnos nem lett olyan minden eredetileg terveztem… Az alapja egy az ebay-rol ■■■■■■■■ 80GB-s 5.5th Gen iPod Video. Ossze lett rendelve hozza minden. Szep allapotban volt eredetileg is, de ha mar lud akkor legyen kover. A 80Gb disk ment a levesbe, helyette egy iFlash + 128Gb Sasmung EVO SDXC kartya. Uj hatlap belegravirozva a 128GB felirat es az eredeti sorozatszam, termeszetesen uj jack csatlakozo es hold gomb is. Mivel rengeteg szabad hely marad a hazban, igy 3x akkora akkumlator is belefert(1950mAh). Piszok gyors lett az SD kartya miatt, es nagyon konnyu. Egyedul az utangyartott clickwheel es a hozza tartozo gomb ami nagyon gagyi. Az utangyarott feher haz meg elment volna de egyszeruen nem voltak tokeletesek az illesztesek a clickwheel-el. Maga clickwheel is nagyon jol mukodott, de kilogott a hazbol. Szoval kell egy donor is majd melle mert a clickwheel elegge ki van mar fenyesedve. Viszont napi hasznalatra valami felelmetesen jo. Van spotify elofizetesem a kezdetek ota, kicsit tartottam is tole, hogy visszalepesnek fogom erezni ujra az iPod-ot, de pont ellenkezoleg. Jo kicsit csaltam, mert van egy software ami segit a spotify listaimat belevarazsolni az iTunes-ba. Baromi jo, hogy vannak fizikai gombok, maga a fogasa, es hogy semmi nem zavarja meg a zenet.



7 kedvelés