Itunes rádio

Hali! Ha az ipadon akarok az itunes-ban rádiot halllgatni akkor miért csinálja ezt?

Ott van az aljan a “koszonom nem”.

1 kedvelés

Ha azt megêrintem akkor sem használható a rádio

Varj… ez amikor megjelent csak amerikai acc-al mukodott, lehet hogy meg most se erheto el itthon?

Az lehet :( akkor az szivás, ha régiot váltok akkor sem megy.

Hmmm… mac-en is ezt dobja, pedig nekem amerikai az acc, csak ez a hulye beats1 indul el… szerintem ezt ugy ahogy van beleolvasztottak az apple music-be.

Valahol olvastam, hogy a rádiókat megszüntették “forgalmazni”, bár én is láttam az iTunesban. Ezek szerint tényleg megszüntették, de akkor miért hagyták benne a programban?

Ja, egyébként nekem most be van kapcsolva a próba időszak, és nekem mennek a rádiók.

Az asztalin akkor miért megy simán minden probaidő nélkül?

Működik az, csak nem a “Music”-on belüli rádiók között kell keresni, hanem baloldalon a “saját” cuccok között:

Eddig mind a 2 fele radio elerheto volt legalabbis nalam amerikai acc-al.
A Internet Radio-ban egy rakas online radio volt, ami konkretan csak a stream-ek listaja.
A “uj” Radio-ban pedig az iTunes gyujtemenyebol ment a zene, amiket tudtal skippelni is ha nem tetszett, es lehetett tanitani is, mi az amit szeretsz.

A magyar fiókomban is így van, de szerintem @Hetfield -nek nincs Music előfizetése, ezért csak a “régi” stream-es link gyüjtemény müködhet.

Igen pont ez a gond, hogy eddig elofizu nelkul is mukodott az a fajta radio.

Ja, hogy ja… akkor félreértettem. Bocsi!

Spotify a megoldas :), en azon keves emberek koze tartozom akik szeretik az iTunest. De streamre spotify. Radiot meg alapban kerulom.

Jah, hogy nekem most azért működik, mert most pont aktív az előfizetésem?