Kedvenc macOS verzió

Kinek melyik?

Nekem a legszebb a 10.9 volt.

A legstabilabb és a legkevésbé bugos a 10.13 nekem.

A régiek közül pedig 8.6.

Nektek?

10.3 a kedvenc. De valójában mindig a legújabb.

A 10.3 volt az igazi áttörés. Imádtam, amíg voltak rá programok.

1 kedvelés

Az amelyik"ben" mindig rendesen mukodik az Airdrop, Continuity, Mail, Safari…stb.
:-)
Jelenleg a sivatagban ragadtam.
De a kedvenc talan nalam is a 10.3 volt. A nagyon regi PM8500-on nem emlekszem mi volt, de azt is szerettem akkoriban.

A 10.6-ot nagyon szerettem. A 10.4-el ismerkedtem meg a rendszerrel, mert ez volt az első amit PC-re is fel lehetett ügyeskedni (sosem volt erdeti macem), de a 10.6 volt az ami miatt megragadtam a hacklin. :)

1 kedvelés

Nekem a 10.11 El Capitan volt. Anno, első Macem Yosemite-vel érkezett, de amikor bekapcsoltam már lehetett frissíteni. Hihetetlenül tetszett, igaz akkor még nem volt viszonyítási alapom a régebbi rendszerekhez. Soha, semmi bajom nem volt vele, ellenben a későbbiekkel, ahol volt/van nem is kevés.

10.4 Tiger
Az elso Powerbook-on az van, nagyon ritkan meg bekapcsolom (sajnos a PB-nak van egy kis kijelzo kontaktja;s)

Aztan joideig SnowLeopard volt, mintha a paros szamu verziok jobban sikerultek volna ;) nem egy paratlant ki is hagytam, sosem raktam fel.

1 kedvelés

Én a 10.4.8-cal ismerkedtem meg először. És az már atomstabil volt. Igaz nem tudott sokat a következő generációkhoz képest, WinXP-hez képest viszont ég és föld volt tudásban.
Következő nekem is a 10.6 volt. Azóta egyiket sem szeretem különösebben.

Hat a sorrendet nehezen tudnam felallitani de talan intelen 10.6, 10.9, 10.13.
PPC-n 10.4.
Nalam ez foleg stabilitasi kedvenc, a design masodlagos.
Ja es mindig le vagyok maradva legalabb kettovel, de legkesobb addig amig a szoftverjeim alol ki nem huzzak a tamogatottsagot.

1 kedvelés

Mennyi oregember, “regen mindig minden jobb volt” 😂🤣😂🤣

2 kedvelés

Nincs kimondott kedvenc verzio, probalom mindig a legujabbat hasznalni.

Nekem a kedvenceim a 10.4, 10.5, 10.7, 10.11 és a 10.14 volt. :)

El Capitány, nem kérdés. Csak kényszerből raktam fel a Mojito-t…

Pedig a Mojave nem volt olyan rossz. Nekem korrektül működött. A jelenlegiről meg csak annyit, hogy életembe nem láttam ennyi kernel pánikot (random sleepből ébresztve stb., vagy strandlabdázást) … Sok esetben azon vagyok, hogy visszateszem a másikat.

nekem ilyen a 10.5 kivételével soha nem volt. “kati”-val sincs semmi probléma. csak megy.