Kijelzo problema

Sziasztok.
amint lathato a kepen nem igazan hasznalhato a keszulekem. megneztem egy kulso kepernyovel es azzal teljene jol mukodik. biztos vagyok benne, hogy a problema az erintkezessel van a kepernyo es a mac kozott. voltam bent az applenel es csak raneztek es horibilis osszegekkel dobalozva azt mondtak,hogy ki kell csaerelni az egesz kepernyot… Ez egy 2015 os 15 colos keszulek es abban kernek segitseget ,hogy hol lehetne esetleg ezt ugy szereltetni ,hogy valaki meg is nezze es esetleg es megprobalja megnezni a csatlakozasokat mielott mindent meg kellene venni foloslegesen. elore is koszonom mindenkinek!!

Hivatalos szervizben azert kaptal akkora magas ajanlatot, mert a komplett felso reszt (tehat a kijelzot, kabeleket, kamerat, stb. egy alkatresznek szamit) egyben csereli az Apple. Alternativ szervizek szoktak tudni ebben az esetben kijelzot es/vagy kijelzo szalagkabelt is cserelni (itt a szalagkabel kb 5-10 ezer forintnyi tetel, a kijelzo pedig kb 140-150 ezer forint lehet). A problema viszont, hogy az alternativ szerviz nem tud eredeti alkatreszekhez hozzajutni, tehat a beszerelt (kicserelt) alkatresz vagy kinai utangyartott masolat lesz vagy egy msik gepbol bontott haszalt elem.