Linkelj egy jó zenét!

Nem tudom, hogy hallottam e mar ezeket (nagyon sok vacakbol kell manapsag kihalaszni a valamennyire ertekes dolgokat) de koszi,

Hat a dm kisse fura lett az utobbi idokben, viszont Martin utolso albuma (ha jol emlekszem) akkor full modularokkal volt csinalva (allitolag a fel ebayt felvasarolta, a szinti szekciobol:))) de azon valoban vannak erdekes dolgok.

Itt senki nem hallgat zuzosabb zenet? :)

1 kedvelés

Ilyet nem, kisgyermekek is vannak a családban. :)

Akkor megnyugodtam… amugy nekem bejon az Alissa fele stilus, par hete voltak pesten, es eloben nagyon ott volt az egesz. :)

Latnad a Spotify Librarymet. ;-)

Szeptember 9-en jon az uj Pain album!

1 kedvelés

Johet :)

Van Spotify-od? Be tudlak jelolni?

Az egy eves lanyom imadja, nagyokat razza a fejet ra.
Az 5 eves viszont annyit kerdezett, hogy: “Apa, mi ez a szar zene?” :)

2 kedvelés

Amúgy egyik nagy kedvencem régen a Children oF Bodom volt. De már nem hallgatok ilyesmit. Attól persze néha jól esik egy ilyet meghallgatni!

Pedig az jo zene

Erdekes szemelyiseg ez a Puzser… Nem utalom, nem is kedvelem.
De szimpatikusan ragadja meg a temait.

Amikor zsurizet akkor imadtam, (valamelyik valosagshowban) ma mar kicsit lejart lemez szerintem, ugyan azokat a szofordulatokat es fikazast mondogatja 10 eve. Persze ettol fuggetlenul 99%-ban teljesen egyforma a velemenyunk.

Tudom, hogy jó zenét kellene linkelnem. De én inkább kíváncsi lennék a véleményetekre. Persze Apple Music előfizetés szükséges hozzá, nem tudom, hogy bármi más szolgáltatáson hogyan lehet keresni (regisztráció nélkül).
Szóval a lényeg, hogy elektronikus zene, amit egyáltalán nem ismerek, de az unokatesóm csinálta. És érdekelne a véleményetek.
A linken látszik is a művészneve: Cave Code. Nem tudom, hogy fent van-e Spotify és hasonló másokon.

spotyn nem találom apple musicom nincs

1 kedvelés

Amúgy pont a te véleményedre lettem volna nagyon kíváncsi.

Valami elérhető linket :) esetleg beatport juno… stb nem árulja?

iTunes store-ban bele lehet hallgatni, de nem nekem (való) :))))))))))

1 kedvelés

Na megtaláltam spotiyn, elsőnek figyelmetlen voltam. Minden mellébeszélés nélkül leírom a véleményem.

Nem hallgattam végig természetesen de beletekergettem mindegyikbe (azt azért tudni kell, hogy heti szinten több 100 tracket válogatok le és egy zenéből max 2sec és megmondom, hogy jó e vagy sem. belerakom a következő mixembe vagy nem). Ennek fényében a legtöbb zene hangzásban olyan 2005. ma szerintem sokkal inkább minimalba mennek a dolgok és lényegesen lassabbak a mai zenék.
szándékosan nem egy beteg minimalt linkelek most (és ennek direkt egy kicsit régiesebb is a hangzása kellemes detroitos beütéssel.

Amúgy volt közte olyan ami majdnem jó volt. ;)