MacBook Pro 2018

Ott az Apple csak azt ellenorzi, hogy a beirt bankkartya orszaga egyezik-e a cimnek beirt orszaggal valamint, hogy ez egyezik-e a weboldal orszagaval (tehat apple.com/ -on usa kartya kell, apple.com/uk/ oldalon pedig uk bankkartya, apple.com/de/ oldalon pedig nemet). Mivel van angol bankszamlam (ezt hasznalom Apple Payre), ezert az apple.com/uk/ oldalon inditottam az AppleCare+ vasarlasat (ezt a mostani adag osszes termeket Ausztraliaban vettem, de mindenre tudtam AppleCare±t venni). Nekem a korabban vett/hasznalt telefonjaimon, oraimon is volt AppleCare+, az elso Apple Watchomnak elkezdett “szetrohadni” a hatulja igy 2016 augusztusaban Angliaban jarva megmutattam, majd kicsereltek (mondta a srac, hogy lehet, hogy fizetni kell majd erte, mert ugye AppleCare+ keretein belul olcsobban kerhetsz komplett cseret es a genius szerint ez csak esztetikai problema), de vegul nem kellett erte fizetnem semmit es kicsereltek (volt ra ervenyes AppleCare+). Az iPhone 8-amat sikerult ugy elejteni, hogy 1 esesbol leutottem mind a 4 sarkot, ezt bevittem az iStyleba (corvin negyednel), hogy kerek masikat, de vegul ezt is ingyen kicsereltek (ezt 2017 szeptembereben vettem es 2018 novembereben szerettem volna accidental damage miatt cseret kerni).

Köszi az infót!

Sziasztok, van itt valaki aki esetleg használ rendszeresen After Effects-et a 2018-as MacBook Pron? Érdekelne a teszt eredménye, ha esetleg van rá egy kis szabadidő. :)

Nekem van 2018-as 13"-as gep, ha ez jo tesztnek, osszefuthatunk es megnezheted mire kepes. Ha 15"-os modellt vasarolnal, akkor a 13"-as teszt nem lesz megfelelo, mert a 15"-osben levo Intel GPU kb fele olyan gyors mint a 13"-asban talalhato valtozat. (Nem veletlenul rakott az Apple minden modellbe dGPU-t, az Intel dontese kenyszeritette erre).

Köszönöm, igen, a 15"-ről van szó és igazából, az erősebb CPU-val+AMD GPU, bár ezt nem írtam.

Nekem alap 2018 15”-os van viszont semmit tapasztalatom ilyen adobe programokkal… Elozo forum talirol lemaradtam, de esetleg feldobom egy kozos sorozes otletet es akkor ki is tudod probalni :)

1 kedvelés