MacBook Pro + kulso monitor + alapzaj a hangfalakbol

Úgy értsem, a dugó földelésért felelős részét pl. letapasztod egy szigetelő réteggel? Ha igen, kipróbálom ezzel, köztes dugó nélkül.

1 kedvelés

Igen igy.

Ok!

Másik fórumon is kérdeztem ezzel kapcsolatban, ott az írták, ezt teljes megoldásnak nem tudják nevezni, érintésvédelmi szempontból kifogásolható. Ez a kifogásolhatóság kb. olyan mértékű, mint a macbooknál a földelt és földeletlen tápdugó esetén tapasztalható enyhe “felületi élmény”?

Persze, gyarilag adnak is a laptophoz foldeltlen tapcsatit. Csak ugye en konferenciaztam napi 10-20-30 idegen laptop. Az emberek 99% azt se tudja mirol beszelsz ha azt mondod adjon masik “tapfejet” gagyi laptopoknal nincs is ilyen. Nyilvan otthon mas megoldast keresnek ahol allando jellegel hasznalatban van egy setup. Mint mondtam nekem egyszer egy gagyi FW kabel okozott foldhurkot. (Es ugye minel tobb eszkozvan annal nehezebb megtalalni a hibat.

Amugy ha muszakilag megfelel a termek nem razhat meg az aram magyarorszagi panellakasokban alapban csak a furdoszobaban volt behuzva a fold az osszes tobbi konnektor foldeletlen falicsatlakozo. Meg is el mindenki.

1 kedvelés

Köszönöm solar és a hozzáálást is!
Üdv!

Nekem a mélynyomóm okozta ezt a parát itthon, szétpakoltam, újravezetékeltem mindent, amikor érkezett a szakkifejezés: földhurok. Végül a T dugó két földkiállását szedtem ki, és abba van dugva a mélynyomó immár.