Macbook Pro M2 - Milyen HUB-ot vegyek?

Sziasztok,

Most rendelek egy új M2-es macbook pro-t, azonban az USB hubbal kapcsolatban felmerült egy kérdésem.

A számítógépet elsősorban zenélésre és videovágásra használnám, tehát fontos, hogy 3 hagyományos USB-t tudjak rácsatlakoztatni ami stabilan működik alacsony latency-vel, mert szórakozóhelyeken zenélek, illetve studióban használom a gépet (külső hangkártya, DJ kontroller, MIDI kontroller).

Ugyanakkor a 4K 60hz is fontos, mivel a tévémmel is használni szeretném.

Kérdésem a következő:

Akkor járok jobban, ha veszek külön egy USB hubot és külön egy HDMI átalakítót, vagy a kettőt egy eszközön? Illetve sokan panaszkodnak, hogy ezek a hubok nagyon lehúzzák az akksit. Én a külön eszközökre tippelek.

Ő lenne a minden egyben opció:

Ők meg a külön-külön opció:
www.kamerapro.hu/hdmi-4k60hz-usb-c-type-c-csatlakozo-adapter-100w-pd-tolto-hdmi-usb-atalakito?gclid=Cj0KCQiArsefBhCbARIsAP98hXSLnW2rCHn-ZftiotsBzSph5AmUgTZvODYyvpaENkVQY0FJ8C82EK4aAnybEALw_wcB

Szerintetek?

Nagyon tudom ajánlani a CalDigit TS4 Dockot, problémamentesen működik.

3 kedvelés

Köszi, de ez már más kategória.

Végül Ugreen-t rendeltem, 20 euróért egy 2 USB+HDMI 4K@60HZ verziót, illetve 30 euróért egy 3 USB+HDMI 4K@30HZ verziót.

Elsővel fogok videót vágni és filmezni, másodikkal meg zenélni.

https://eu.ugreen.com/collections/hubs/products/ugreen-usb-c-adapter-with-usb-3-1-10gbps

En buliban a kontrollert (foleg ha egyben hangkartya is) biztos hogy direktben dugnam a gepre.

Nekem is van “markas” kinai USB C hubom, kepes 60C-ig melegedni siman attol is, hogy bedugod. Ellenben a “kicsit” dragabb TB tarsaival ami gond nelkul uzemel.