MacOS Catalina - Pages, Number, Keynote telepítés - de hogyan?

Szép napot kedves Fórumozók!

van egy MacbookPro (2012mid) van rajta egy tiszta Catalina (macOS 10.15) és szeretném feltenni a fennt említett programokat.

1.: Appstore-ból nem megy mert az ottani verzióhoz a macOS 11.x a minimum követelmény.

2.: A google hozott sokezer találatot hogy töltsem le - de vagy nem működnek vagy nagyon régi vagy egyszerűen beirányítanak az apple letöltő oldalára ahol ismét visszatérünk az 1. ponthoz. :frowning:

3.: Probálkoztam iwork-ot feltenni és frissíteni de az sem frissül.

4.: Próbálkoztam visszatenni egy korábbi macOS-t mert valahol azt írták hogy a Catalina miatt van de ott sem tölti le appstore-ból.

ha van ötletetek szívesen kipróbálnám!

köszönöm
Balooka

a, Ha az alkalmazast mar megvasaroltad, akkor inditsd el App store -t, ott be kell menned a vasarlasaidhoz, ott ra kell kattintani a kivant appnal, hogy telepites. Szolni fog, hogy a storeban levohoz ujabb kell, de letoltheted az utolso, az aktualis rendszerrel kompatibilis verziot. Most probaltam ki, 10.13-on, 10.14-en es es 10.15-on. Mind a harom verzion mukodott.

b, Ha meg nem vasaroltad meg, akkor elobb meg kell vasarolnod egy tamogatott gepen. Ha nem tudsz tamogatott gephez kerulni, akkor vmwareben fel tudod tenni a catalinat es ott le fogod tudni frissiteni 11-re, ami alatt meg fogod tudni vasarolni.

c, beszerzed olyan forrasbol, ahonnan tudod, olyan verziot, ami jo lesz neked.

Azért én a c-t semmiképpen sem javasolnám.

bocsánat hiányos volt a kezdés: ezzel az AppleID-vel még nem volt megvásárolva.

  • Ha beléptettem valamelyik gépre mivel már ott volt, nem vette meg. :frowning:

Lehet fordítva kellene? Erre a macbookra beléptetek egy másik appleID-t aki már megvásárolta, letölti és visszalépek ezzel?
Akkor ugyanúgy nem vette meg de legalább használni tudja igaz?

Na ma kipróbálom…

Igen, hasznalni tudni fogja. Frissiteni nem, de az mar lenyegtelen.

Köszönöm az ötleteket a legutolsó megoldás működött. :slight_smile:

This topic was automatically closed 60 days after the last reply. New replies are no longer allowed.