Magnókazetta (Compact Cassetta)

Igen jól látjátok promo célra szeretnék kazettákat “gyártani” kérdés milyen eszközt ajánlatok? Mint mondtam promo célra szóval low budget!

közbe sajnos tárgytalan lett a dolog jogdíjak miatt.

Milyen jogi korlátokba ütköztél?

…hátha másnak segítségére lesz a jövőben.

Promo celra akartam a mixeimet kitolni. De minden zenehez elvileg engedelyt kene szerezni.

Marmint rendes MC kazettat?
Kinek van meg egyaltalan ilyen lejatszoja?

Minden “rendes hifistának”. Nálam a szekrény tetején porosodik egy…
(Elképesztő, nem pótolható kincsek vannak meg kazettán.)

Nyilvan ez nem elsodleges eszkoz, es promo celra figyelem felkelto. Amugy underground zeneszeknel meg mindig alap (hipsztereknel meg inkabb).

Ui.: forum eszrevetel, 512KB nagyobb kepet nem lehet feltolteni (ami teljesen oke) de ha mobilon eleg maceras kisebbre konvertalni. Nem tudna ezt a forum motor megoldani?

Mindig tanul valamit az ember :-D
ui,; Sajnos nem lehet megoldani, hogy nagyobb kepet tolts fel es atkonvertalja kisebbre.

1 kedvelés

Nekem. Pár hónapja vettem egy 3 fejes direct drive (hogy a szíj ne porladjon el) Technicset. Nagyon sok jó kazettám volt, olyasmik is, amik nem jöttek ki más hordozón (pl. Sziámi).
De!
Összeállítottam pár playlistet, majd FELVETTEM őket. Merőben haszontalan, de igazán élvezetes nosztalgiázás volt, és szoktam is azóta is kazettázni. A legfőbb érvem mellette, hogy nem nyúlok hozzá. Problémás a léptetés, tekerés, úgyhogy hadd szóljon.