Matias Wireless Alu teljes kiosztású billentyűzet

Ezek teljesen hulyek???

1 kedvelés

Már a névválasztásnál is.

Először is igen. De ahhoz képest, hogy ha amit először írtam, hogy venni kellene a régi bill mellé (20eFt) egy touchpadot, ami szintén 20 volt, ha jól emlékszem, szóval a 40eFt-hoz képest azért nem olyan rossz ez az 50eFt főleg úgy, hogy igazi billentyűt ütöl és kevesebb az esélye a véletlen elütésnek…
Ráadásul akkor nem két eszközt kell külön tölteni. A régi is 20eFt volt, de abban nem volt akku. Ha ahhoz teszel két normálisabbat, akkor már a felénél jársz. Jah, az még mindig akkor is a fele :D
Amúgy én is rettenetesen remélem, hogy a kb 8 éves Magic Mouse és Wireless bill kitart még néhány évig :D (bár a bill fel nyíl alatt a gumi már megadta magát, de még működik kicsit erősen ütve :D)

1 kedvelés

Amugy lehet csak bt-s numerikus padot is kapni. A magictrakpados megoldas alapban hulyeseg.

Ui.: nekem a space ilyen. Deszerintme megunom es veszek egy kicsit.

Angliából lehet rendelni bluetoothos Matiast, 100 font, még szállítással is olcsóbb.

http://www.keyboardco.com/category.asp?sr=&man=Matias&ss=de&rtv=100UI=matias.ca

nem tevedek nagyot, ha sejtem, hogy neked ebben a webshopban “gold” vasarloi kartyad van ;)?

1 kedvelés

:D :D :D

Nincs, de most, hogy mondod…

(Amióta átálltam a Vortex Core-ra, béke van és nyugalom. Szerintem egy darabig nem lesz új billencsem mostanában. Viszont van egy eladó fehér Vortex Pok3rem ;) )

Ez négy eszközhöz tud kapcsolodni:

Ugyanez backlit nélkül:

Amúgy jó de kb a felét költeném el egy billre :). mondjuk még lehet ilyen 100euro oké lenne ha itt veszem helyben (vagy amazon) de Amerikából nem rendelném meg.

ui.:hmmmm van 115euroért amazonon, elraktam listába még ezt meg kell gondolnom :D

https://www.amazon.de/Matias-FK418BTS-kabellose-Multi-Connect-Funktionalität/dp/B01IRCRMV2/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1514996003&sr=8-1&keywords=matias+keyboard

@esojaro szerintem Matias ambassador… :)

1 kedvelés

Vezetékes világítós mé’nincs?

Most nincs Matias billencsem, de a régivel elégedett voltam. Ha nem álltam volna át mechanikusra, ezerszer inkább ezt venném az Apple billencse helyett. Van space grey-ben is ;)

Még lehet, a bluetoothosból is egy évvel később jött ki a világítós, mint a sima.

Talán ez? https://www.editorskeys.com/collections/mac-backlit-keyboard

Szerk.: már jön is, még a horribilis szállítási költséget is benyeltem.

1 kedvelés

En most a masodik mechanikus Matiast gyurom. Ez most eppen nem annyira jo. A space csunyan akad. Amugy nagyon tartos darabok. (barmennyire is ugy tunik, hogy ennek ellentmond az, hogy a masodikat gyurom :) )

1 kedvelés

Ha 20év alatt tolod a másodikat akkor jó :), nekem az első alu billem lassan 10 éves, de a space már nagyon rossz.

Az a baj, hogy igenyeskedek. Amikor a gyerek beleontotte a kakaojat, gondoltam kitisztitom. Persze sikerult eltornom nehany switchet, mikozben a billentyuket probaltam kiszedni…

Én szeretem az Apple vezetéknélküli billentyűzetét. Én is már kb 8 éve nyomom és csak nemrég ment tönkre a fel és le nyíl alatti gumik (gondolom gumi van alatta, de ez csak tipp). Szóval én nagyon szeretem.
Egyébként én azért nem cserélem le másra, mert félek rááldozni ennyi pénzt. Mert ha nem jön be, akkor buktam.

2 kedvelés

Meg is jött, szokni kell a puhább gombokat, de világít!

2 kedvelés