Megjelent a Firewatch

A Coda és a Transmit szoftvereket fejlesztő Panic, és a Campo Santo kooprodukciójában készült Firewatch mától elérhető Steamen és Playstation 4-en.

Kosz 18 euro minusz… :D

1 kedvelés

hasonlo a long dark is, ha szereted az ilyen gameket. Igaz az meg alpha verzios de akcioban olcson meg vettem.

jajdeszerettem az ilyen játékokat, amíg ráértem sok órat játszani. mostanában nem így van és egy darabig nem is lesz, úgyhogy inkább nem is fájdítom a szívem

Ezt PS4-re fogom, de ott pont akad. Ugyhogy peccsre varok. Vagy megis Mac-re veszem, csak ne Steam lenne…

Miért?
Én nagyon szeretem a Steam-et. Bár mostanában vannak nekem is gondok vele, pl van olyan játék, ami nem akar elindulni, ha “nagyképernyős” módban van, de ezt leszámítva én tökre szeretem…

1 kedvelés

Elmeleti a problemam. A DRM, es az, hogy majd ha a tavoli jovoben egyszer nem lesz Steam, es nekem meg lesz olyan gepem ami elvinne a jatekokat, es meg kedvem is lenne hozza, hogy jatsszak veluk, akkor tudjak.
Persze, Te lattad a Steam konyvtaramat, ugyhogy tudhatod, hogy azert elegge elmeleti a dolog.
En GOG parti vagyok.

Holnap este meg veszem. Steamveb a legjobb hogy megveszed kiprobalod ha nem jo visszakered a penzt, egy ora jatek utan meg siman visszaadjak. (Es csak par klik)

Valaki megvette még a játékot? Lehet én vagyok az iszonyatosan béna de az első feladatott nem tudom megcsinálni.

Megvettem, epp a tuzijatekok fele setalok. (remelem nem nagy spoiler. :) ) Nem igazan volt ra sok idom eddig.
De csunyan akad :( (2013 late rMBP)

Garafikat nekem is durvan le kellet butitani 2015 mbp, viszont en a ladat se tudom kinyitni, vegig nyomtam minden gombot es nem nyilik ki.

Amelyikben a kotel van az erdoben? A toronyban elmondjak a kodot, azt kell beallitani a lakaton.
Azt hiszem a mozgas gombokkal lehet a szamokat fel-le tekerni. Egerezni probaltam elsore, ugy nem ment.

Hogyan mondja el a kodot, tadiot hiaba veszem elo csak pirosan vilagit nem beszel senki.

Fenn a toronyban (meg mashol is), ahogy forogsz meg nezgelodsz neha megjelenik a radio ikon a pointer mellett. Olyankor Shift, majd gorgovel kivalaszthatod, hogy mit mondjal.

1 kedvelés