Megjelent a Transmit 5

Gyakorlatilag újraírták az egészet. Gyorsabb, több felhő alapú szolgáltatót támogat, van benne több file átnevezése, továbbfejlesztett sync, próbaverzió, bevezető ár, vizipipa, kávéfőző.

2 kedvelés

En valahogy leragadtam a Transmit 3 hasznalatanal. Egyszeruen nem birtam a 4-nel kirakni egy ‘download’ gombot a toolbarra, hogy amin a kurzorral allok, azt letoltse.

most vettem meg, imádom

1 kedvelés

A BinaryNights reakciója nem túl elegáns.

nem szerencsés, de ennyi ego talán belefér - feltéve, ha tényleg lehet mire nagy az arc…
használod? az ftp-s része milyen?

a lényeg, hogy azokra felhőszolgáltatásokra, amikhez saját feltöltőke volt, azt most már kiváltja a Transmit 5, így pl. a dropboxon kívül mindent letöröltem!

a dropboxban volt egy backup folder, amit úgy állítottam be, hogy ne szinkronizálja vissza (selective sync), így ebbe tudok szépen archiválni bármit!

tms most boldog és gondtalan :D

2 kedvelés

Rettenetesen ritkán használok Ftp-t, de ha igen, akkor Transmitot. A Forklift nálam inkább filekezelő.

1 kedvelés

A Vodafone-nál egy ilyen poénért repült a marketinges. :slight_smile:

Lehalt a tgenyó komplett mobilhálózata, kiírták, hogy rajta vannak az ügyön.
Erre Vodás csávó: OK, csörögjetek ránk! :DDD

Volt állás, nincs állás. :frowning:

Én nem értem miért. Fricska volt, de szerintem vicces. Bár lehet a Tnek nem volt akkor annyira vicces :)

Multik. Előbb lesz kozmikus háttérsugárzásmérő-szenzor az iphone-ban, minthogy valaki megértse, miért működnek ilyen abszurd módon. :)

1 kedvelés

Hát igen. Pl. a Pepsi nem vette meg a Coca ellopott receptjét, hanem azonnal szólt nekik, meg az FBI-nak.