Megszűnt az iPod Nano és az iPod Shuffle

Lassan véget ér egy korszak, lekerült az Apple oldaláról a Nano és a Shuffle is. Az iPod Touch csak 32 és 128 GB-os verzióban érhető el.

Igazából már azok is teljesen feleslegesek.

1 kedvelés

Szerintem sportoláshoz sokkal jobb a Shuffle, mint az iPhone.

Szerintem az iPod touchra gondolt, hogy feleslegesek.

Igen, értettem, azt próbáltam elmondani, hogy szerintem a Shuffle nem volt felesleges. :D Mondjuk azért valószínű, hogy az eladási statisztikák nem ostromolták a csillagos eget.

Nekem az iPod Touch egy rejtély, de biztos van oka annak, hogy azt megtartották…

Soha az életben nem láttam még senkinél shuffle-t, de most ahol élek egy elégé kisváros (150e fő) melóban 40-50% lehet az iPhone arány. Még itt se láttam soha iPodot senkinél, egyszerűen ma már nincs értelme.

ui.: amúgy ma már ott az apple watch meg egy BT füles.

Egy Shuffle 20 ezer, egy Watch ötször annyi, plusz a bt füles. Futáshoz fene fogja cipelni az iPhonet.

Mondjuk a shuffle 20e forintos ára is egy vicc volt. Nem vagyok benne biztos de szerintem nem támogatja egyik stream szolgáltatót se ami így 2017ben már teljesen alap.

Az Apple árazása általában vicc. Nem támogatta, de mivel nem volt benne semmi, amivel az utcán hálózathoz tudott volna kapcsolódni, nem is lett volna értelme.

Szerintem a Shuffle egyetlen értelmes felhasználási területtel rendelkezett: sportolás közben zenét hallgatni. Nagyon pici, nagyon könnyű, rácsípteted a ruhádra, aztán elfelejted, hogy ott van.

Ettermekben hasznaljak pl. papir helyett rendelesfevetelre. Legalabbis azon az 1 helyen, amirol hallottam. :-D

Apple storeokban is hasznaljak nem?

Amugy ez a digitalis felvetel tipikusan nagy forgalmu helyeken van ahol porgetni akarjak kifele a nepet ;)

best ever iPod a sportoláshoz a nano 6. generáció volt