Muti a desktopod

Hát akkor ez durva lesz. Mit fogok ezért kapni :smiley:

Bal oldalon függőlegesen témák szerint vannak rendezve a dolgok. Az igazság az, hogy ezeket a fájlokat rendszeresen eltüntetem innen a megfelelő mappákba, de nem sokkal később újak lesznek helyettük. A legrosszabb az, hogy volt olyan, amit tudtam, hogy a Desktopon volt és nagy nehezen találtam meg később. Jobb oldalt meg az aktuálisan létrehozott fájlok vannak, amiket egy idő után törlök, viszont ott is vannak olyanok, amikkel foglalkoznom kellene és nem tudom besorolni bal oldalra. Az összes többi fájl meg középen a konkrét fájlok, amikkel dolgoztam és ezeket általában ki kell dobnom a kukába. :slight_smile:
Egyébként lehet, hogy káosznak tűnik ez így, de nekem egyáltalán nem az és ezen kívül a dokumentumok (vagyis inkább iCloud) mappában rendszerezve vannak a dolgok. És az összes zene is és programozás is, amivel valaha is foglalkoztam, azok is rendbe vannak téve. Csak ezek nem látszanak az asztalomon. :slight_smile:

Kicsi furcsa lehet, de most ilyen:

Calatrava, de a Samuel Beckett-híd Dublinban. :)

//off
Évek óta ez a háttérképem, és a kollégáim természetesen tudják ezt. Amikor az egyikük kiment Dublinba dolgozni, felhívott, hogy menjek már ki interjúzni. Éjfél előtt szállt le a gép, ő meg ott várt rám a vezető fejlesztővel, hogy elvigyenek a szállásomra. A vezető fejlesztő vezetett, aki a köszönésen kívül kb. egy szót sem szólt, de egy fél órás út után megállt a híd mellett. Mindketten mosolyogva mondták, hogy bármi lesz az interjún, azt akarták, hogy személyesen lássam a hidat. Én meg álltam az esőben, és ezerrel próbáltam nem bőgni.
//on

MacOS Sierra 10.12.4

1 kedvelés

igen en is azt figyeltem, hogy eleg sokan “raugrottunk” a darkmeure is ;)

En olyat szeretnek aminel feher a menu es sotet a dock, de mivel ilyen nincs marad a fekete menu, ami nekem annyira nem tetszik.

Lehet szabályozni a fényerőt azt tudod? :D

sohasem lesz rend :smiley: :stuck_out_tongue:

Nalam alapbol nincs ikon az asztalon. A gyakran hasznalt alkalmazasok a dokkon vannak, a fileok pedig a helyen, minden rendesen a neki megfelelo mappaba rendezve.

Én csak a éppen folyamatban lévő dolgokat tartom az asztalon, szerintem erre is való :).

6 kedvelés

Még ezt napi szinten használod vagy csak néha bekapcsolod?

Amennyiben a classic Mac OS belső működésének megértése használatnak minősül, akkor igen. :-)
Hobbinak pont jó.

1 kedvelés

PowerBook G3 (Pismo)

Áh, az semmi, céges Macbook Pro 2x22" monitorral:

szvsz ez nem 22s ;)

Nem, de a képernyő akkora :D

gőzölős

A hátteremet én is szívesen megmutatom:-) A desktop igazából említésre sem méltó;-)

500px link, nem tudom rendesen beilleszteni:-/

Lehet csak én vagyok az egyetlen, aki a gyári háttérképet használja? :D Na jó, idén csaltam egy kicsit, mert az “eredeti” valamiért sötétebb volt, máshonnan volt fényképezve a hegység, emiatt a másik gyári hátteret használom :)
… na jó, így ahogy visszanéztem a képeket, nem csak én használok “gyári” háttérképeket. Egyébként érdekes, hogy iPhone-on sosem használtam a gyárit, egyiket sem.