Muti a desktopod

Nem kotoszkodni akarok, de tudnal nekem arra valaszolni, hogy megis milyen cel vezerelt akkor amikor fogtad es betoltad ide a forumba ezt a 15mb-s 3360x2100 png file-t direktbe?

1 kedvelés

Igen, ezért is írtam ezt :slight_smile:

Huh nem tudom mert vagyok erre ennyire háklis, de AdobeReadert hasznalni Preview helyett számomra felfoghatatlan…

2 kedvelés

Új design :slight_smile:

Főnököm állandóan törölgette a monitorját screenshare alatt, mert azt hitte foltos az előző háttérképem miatt :smiley:

1 kedvelés

Ne dropboxoz hanem csak dobd be az oldalra. Es nem az elso volt hogy brutal meretu kepet dobsz be.

A “retinaság” sajnos külön törődést igényel. Mióta a fő monitorom 4k-s (kissé meg is bántam, mert 16:9-es, igazából jobb lett volna egy 27"-os 2560x1600-as, de ilyen nemigen kapható), meg kell feleznem a képernyőfotók méretét, különben lepedőnyi képeket linkelnék vagy küldenék mailben.

Nincs belső monitorom, Mac Próm van.

Dehogyis. Feledékeny vagy.

12 posts were split to a new topic: Thinkpads

A 15-ösön ilyen. Kicsit kupis, de max. havonta rendet vágot. Ezek főleg ilyen “hirtelen” fájlok, a lényeg OneDrive-on van.

Nálam ilyen :slight_smile: Próbálok rendet tartani az asztalon, ha sok fájlt kint van akkor inkább behúzom egy mappába :slight_smile:

1 kedvelés

Amugy sajat kep, a hdd/sdd ikonokat pedig 10.3 ota hozom magammal :slight_smile:

2 kedvelés

Én a szokások rabja vagyok…

1 kedvelés

Huuu ilyet még mindig 10.4 alatt csináltam. :)

Egyébként nálam a Magnet egyszer iszonyatosan belassította az alkalmazás váltást. Kb 1 másodperces késéssel jelentek meg az alkalmazások. Persze lehet, hogy azok az alkalmazások teljes képernyősen futottak. Viszont amint bezártam az alkalmazást minden alkalmazás váltás azonnal történt. Szóval nekem már nem fut alapban, hanem ha szükségem van rá, csak akkor indítom el. Egyébként arra használom, hogy a spotlightot helyezze vissza középre :smiley:

nemazenyem :wink:

3 kedvelés

Nekem is sok/ez/az van kinn. Ha valamelyik gepemen elfogy a hely (dropbox szinkronizalja a desktopot), akkor berakom 1 folderbe. Ha a folder access timeja 2 honapja volt utoljara, akkor automatan torlodik a folder.

Wow. Nekem nincs ikon az asztalon…

1 kedvelés

:stuck_out_tongue:

Csatlakozom… :-)