Olcsó Magyar kiosztású billentyűzet.

A vezetékesemet kinyírtam pár hónapja, majd úgy döntöttem, hogy hiszek a youtube-nak és próbálkozok. Ennél rosszabb nem lehet a helyzet…

Mosogatógépben kimostam mosogatószer nélkül, 4 napig fejjel lefele száradt, és azóta is jó. Egy próbát megér. 😉

3 kedvelés

valaki blokkmosót mondott :) de kipróbálom, aztán szerzek egy scissors mechanikát is mert azt meg eltörtem.

(Mi az a blokkmosó?)

motorblokk mosó-, zsírtalanító ,vízbázisú szer

Brigéciol?

igen az :)
Közben vettem 30e ért egy magic keyboardot, szokatlan a leütése, útja túl rövid, kemény, kopog, nem tudom miért nem tudták megtartani azt ami volt. vagyis ne vegyél ilyet.

Azt írtad, tetszik a Matías, mér nem azt vettél végül?

nem volt vezeték nélküli magyar, és még arra sem válaszoltak, hogy tervben van e

Én meg tökre szeretem. Persze az új Magic Keyboard 2 kicsit másabb, mint az 1, mármint leütés érzetre, pedig ugyanaz a mechanika elvileg. Én a régi (mármint a hosszúleütéses) mac billentyűzetet nem szerettem. De persze ki mit szokott meg. Én szeretem a rövid leütésű billentyűzeteket.

Num-pados van neked is? Megfigyeltem az USB-hez képest vékonyabbak a gombok, alacsonyabban is állnak. könnyebben megszoknám, ha nem kopogna.

Én nem szeretem a numpadet. Eleve sokkal több helyet foglal viszont nekem nem is szükséges számokat nagy mennyiségben bevinni. Kopogás az amúgy tényleg zavaró lehet, ha úgy üti az ember, mint a hosszú leütésű billentyűket. Én alig szerintem már hozzászoktam, hogy alig ütöm le (nem úgy, mint a zongorát :D).

ja, biztos megszokom majd;…