Patreon támogatási lehetőség

Helló!

Létrehoztam egy Patreon oldalt, amin keresztül te is hozzájárulhatsz az oldal fenntartásához! Az elsődleges célom ezzel, hogy az oldal fenntartási költségeit reklámmentesen tudjuk fedezni. Kérlek, ha van rá lehetőséged, használd ki ezt a lehetőséget és járulj hozzá te is az oldal sikeréhez.
3 különböző támogatási szintet hoztam létre (Az árak valószínűleg forintban fognak megjelenni):

  • Kis Hozzájárulás (2€ havonta) => Cserébe egy Patreon jelvény fog megjelenni az avatar mellett a fórumon
  • Közepes Hozzájárulás (5€ havonta) => A Patreon jelvény mellett, hozzáférést nyersz egy exkluzív fórum kategóriához.
  • Nagy Hozzájárulás (10€ havonta) => A Patreon jelvény és az exkluzív fórumtéma mellett, hozzáférést nyersz egy Telegram csoporthoz is

Ezek közül mindegyik rögtön a Patreonon való regisztráció és az adott támogatási szint kiválasztása után automatikusan megtörténik. Amennyiben ez mégsem lenne így, kérlek jelezzétek. :slight_smile:

Köszönöm előre is a segítségeteket!

tetragir – Daniel Tihanyi

3 kedvelés

Mi van abban az exkluzív kategóriában?

Regisztráltam, ez a Patreon jelvény hol kell, hogy megjelenjen? Csak az új hozzászólások mellett fog megjelenni?

Amőgy az 5€ előfizetésnél mi van, ha nincs vonat? :smiley: havonat változó számomra ismeretlen. :smiley:

Onlyfans :joy::rofl:

3 kedvelés

2 eurot bedoptam
En is.

2 kedvelés

Nekem 2.54€ volt áfával együtt :slight_smile:

1 kedvelés

Nekem 2,40 de meg mindig fuggoben van apple payen.

kocka pőre csajos képcunami mi más -)
légyszike legyen aaaz

Nem jól állítottam be eredetileg a dolgot, de már működik. Minden hozzászólásnál ott van.
Javítottam a havonatot is :grinning:

2 kedvelés

Úgy látom ez a Patron cuc befogja @Solareclipse száját is! Menő!
De úgy látom senkit sem kímél!
:smiley:

2 kedvelés

:joy::rofl::joy::rofl::joy::rofl::joy::rofl::joy::rofl::joy::rofl::joy::rofl:

Ha otthon leszek tukrozni kell a profil kepemet :smiley:

1 kedvelés

Pedig még Feckának sem sikerült :smiley: :sweat_smile:

1 kedvelés

Én nem kaptam( vagy nem látom, rossz helyen nézem)

Már ott van. :slightly_smiling_face:
Sajnos az azonnali szinkronizáció még úgy látszik nem működik, megnézem majd hogy lehet megjavítani.
Szerk.: Elvileg javítva van

1 kedvelés

Igazából csak adómentes országot kell beállítani és nem add hozzá plussz áfát.

1 kedvelés

Nem annyira sürgős, meg nem is kérkedni akarok, csak érdekel, hogy mit hol kell néznem. De látom a Fideszes matricát jelenti :smiley:

1 kedvelés

Meg szabad kerdezni mennyit kenne osszedobnu hogy az oldal nullan legyen? (Neked)

Persze, kb. 20€ a havi költség, amiben maga a szerver van benne, domain és e-mail.
Ez amúgy a hétvégén össze is jött, köszönöm szépen nektek!

5 kedvelés