PowerMAC G3 OS 8.5

Mondjuk ez a szetszedtem.hu :D nem gondolom, hogy mindennek úgy kene ki néznie mint 25 éve. Ezen az elven meg mindig barlangban kéne laknunk.

(nem is állította senki, hogy így kellene kinéznie bárminek ¯_(ツ)_/¯ )

Ha megválsz a PM G3-astól, elsőre nekem szólj! A legszebb számomra a háza a mai napig :)

2 kedvelés

Sajnos a válásomkor meg kellett válnom tőlük, de azért egy kis nosztalgiaként ideteszem :)
Vasak
Mind működött. Talán Sala az, aki nagyon nagy gyűjteménnyel bírt, vagy tévedek?

2 kedvelés

Van egy fekvő beige G3-asom (vinyó nélkül, CD-ről bebootol), meg egy B&W G3-asom (G4 procival, Tigerrel), mindkettő működik, viheted.

1 kedvelés

A B&W érdekel. Valamikor év végén, vagy kicsit később mindenképpen menni fogok arra. Majd beugrom érte. Köszönöm!

Árukapcsolással szeretném :)
(Szerintem a B&W vinyója rendszerrel együtt a beige-ből származik, klónoznom kellene, csak nem találok IDE-vinyót.)

1 kedvelés

Nem ehhez raktam neked felre egy 30-60 giga koruli valamit? :D De van meg 80-as es 160-as HDD-m is.

De, csak kerülöm a várost :)
(Néha /=évente/ mahjonggozom egyet a B&W-n, szépen meghajtja a fullHD tv-t.)

1 kedvelés

Nekem '21-ben igencsak elszabadult a nosztalgia. Több régi gépet is beszreztem. Pb Titanium, Alu 12", G4, G5 iMac, Mini G4 2db. Egerek,bill. De ezekből még szeretnék. A PM sorozatból van Quicksilverem is.
Többet ezek közül dobozzal, lemezekkel stb. makulátlan állapotban vettem. A régi Os-ekkel több problámám akadt. Pl 10.3 Panthert nem bírtam retail verzióban beszerezni, ami minden támogatott gépen menne. Ezek a hardverkulcsos verziók így 20 év távlatából elég nagy szívások.

1 kedvelés

De bármelyik OS verziót beszerzed torrentről. Mivel ezeket adták a gépekhez nem is gondolnám illegálisnak.

Köszi, megnézem. Van már több hasonló párduc telepítőm, de nem mindegyik géppel megy. Pedig fekete lemezes az is. Ez talán jobb lesz.

Egy beige G3 desktop nem érdekel? Nincs benne HDD, de CD-ről elindul(t még néhány hónapja).
(A HDD-je (-ja) szerintem átkerült egy B&W-ba, amin felhekkelt Tiger van, csak át kellene klónozni.)

Bocs a késői válaszért. Az sajna nem. Helyhiány miatt sem, illetve pont a B&W amitől gyűjteném az asztali rendszereket. Még a G5 sem játszik. Szeretnénk a közeljövőben költözni, utána talán lesz hely ezeknek.