Powerwatch X óra

Szép, hosszú várakozási idő után megérkezett a POWERWATCH X. De a hosszú várakozás alatt már vettem egy Garmin F3HR-t, így a POWERWATCH-ra már nincs szükségem.

Az aktivitásmérő óra különlegessége, hogy NEM KELL TÖLTENI, mert termoelektromos elven működik.
Leírás:
https://www.powerwatch.com/products/powerwatch-x.
Akit érdekel, bontatlanul 180 dolcsi értékben megvásárolhatja!

Mennyi lenne az magyar forintban?
Amúgy néztem a honlapot, durva hogy semmi sincs írva az óráról. Semmi csak kb az ára.

50k körül. nekem többe volt, sőt vám meg áfa is…
de nem kell, van garminom

alkudni ér!

Közben azért utána néztem. Hiába vízálló, nem lehet vele úszást mérni. Én meg csak arra keresek eszközt.

a firmwarext fejlesztik folyamatosan, tehát még az is lehet, hogy előbb-utóbb majd tudsz vele úszást mérni.
kifejezetten úszásra is alkalmas órát nem találsz olcsón, csak 100k körüli áron.

itt nézz körül:

https://www.garmin.hu/instinct-graphite-gg010-02064-00

1 kedvelés

egyébként mit akarsz mérni üszás közben?

Igazából alapból azt szeretném,

  1. ha látnám úszás közben mennyit úsztam. Bár ez egyszerűnek hangzik, mégis amikor medence végén fordulunk és neki ragaszkodunk, akkor sok óra ilyenkor nem méri rendesen és a végén kevesebbet ír ki, mint valójában úsztam.
  2. Ha be lehetne állítani a medence hosszat és tudna mérni mennyi idő alatt teszek néz egy hosszt.

Kalória és szívritmust és hasonló mérése nem szükséges. Nyilván ha van akkor jó, de nekem már az is jó lenne, ha számolja a köröket. :)

ha csak erre kell, akkor jobban jársz, ha fejben számolsz.
a garmin f3hr, ami multisport óra, úszás funkcióval, az is hibázik. km-enként 2-4 hosszt nem számol (illetve dupla hossznak számolja), pedig be van állítva a medence mérete és elvileg már megtanulta a karcsapásaim ritimusát…
szóval emiatt ne vegyél órát…

Az Apple watch egész jól mérte. Vagyis egy alkalmazást használtam hozzá. Persze az is téved picikét, de az nem baj. Szóval meg lehet azért oldani.

1 kedvelés

Ha aktuális még, engem érdekel.
kgab 307576778

elajándékoztam unokaöcsémnek.
de ne sajnáld… nézd meg a face powerwatch csoportot. kevés az elégedett ügyfél