Printerbe kábel nélkül menjen bele a nyomtatási feladat

Azt szeretném kérdezni, van-e tapasztalatotok nyomtató wifi-képessé tételében? Samsung monokróm lézer, olcsó, egyszerű. Ha lenne megbízható dongle úgy tízezer pénz alatt, igen örülnék. OS X 10.10-től 10.12-ig több gépet is ki kéne szolgálnia, ha ez számít.

Nekem a legolcsobb samsung lezer van. 2020w vagy valami ilyesmi, gond nelkul megy.

Cseréljetek! :)

1 kedvelés

:D

Igen, a lényeg az, hogy nyomtatóm van, csak nincsen benne vájfáj.

Routerre nem tudod kötni?

Valoszinuleg annyiba kerul egy uj nyomtato mint egy dongel 😂

1 kedvelés

Na igen, erre gondoltam… csak reméltem, hátha tudtok egy ötdolláros gearbestes cuccot, ami megy almával is.

Router két és fél méter magasan, onnan le nem hozok semmilyen kócot, pfuj. Bár, ha a nyomtatót tenném fel, szépen ledobálná a kész printeket :D

szerzel egy bármilyen régi Apple Airport Expresst és tökéletesen menni fog, anno az irodában én is így lőttem át a jelet

Vááá, mekkora ötlet, köszi!!
Van is egy ilyenem valahol elfekvőben, mindig sajnáltam eladni, most meg már ugye nem is ér semmit…

Egy ujabb cucc ami eszi az aramot es komolyan mennyit kell nyomtatnod hetente?

3–4 Watt, az semmiség.

Na jó, de az EU-ban van vagy kétszázmilló háztartás! Ha mindenki bedugná, az 600 MW lenne naponta. Paks egy blokkja csak erre termelne.

Ha meg dolgozom épp, megrajzolhatom ceruzával is azt a pár oldalt naponta.

Ezt miert nekem mondod? Pont nem dijazom az ilyet ezert. Tudom az en hulyesegem de kesz vagyok attol amikor valami csak van es eszi az aramot.

Csak a Replyre böktem, nemtom, miért neked ment.

De ha már neked írtam véletlen: a kérdésemre nem releváns válasz az, hogy feltételezed, csak hathetente nyomtatok ki egy darab spamet, ami az etsyről jött :D

1 kedvelés

6 hetente eloveszed a nyomtatod radugod a fepre es orulsz. Masik megoldas ahogy fecka oldana meg, a pinceben beuzemelsz egy nyomtatoszervert a padlason pedig elhelyezzel egy hp designjet plottert es egy vago asztalt. Termesztesen csak vezetekes 10Gb halozat kiepitese add elege stabil alapokat.

Ui. Most jelentettek be az uj xeonokat, mar 56 magos is van! De ez csak alaplapra forrasztva de ha megelegszel a 28 magos csics cpuval 17e dollare rendelheted is (ketto pont eleg lesz szervernek).

1 kedvelés

Javasolhatom ezt a nyomtatót?
https://www8.hp.com/us/en/commercial-printers/indigo-presses/12000.html

Szerintem feckának ilyen lesz a szerverparkban. Ezzel fogja nyomtatni a menekülési terveket. :-)
Mondjuk wifi nincs benne… de majd rálógatod az AE-re :-)

Oké, megoldottátok!
Átalányt fizetek Barrazutti úrnak, és ha nyomtatásra lesz szükségem, simán leküldöm a printerre, ő meg postázza nekem. Vagy hathetente elugrom hozzá valahova Vác környékére, úgyis van ott egy szuper cukrászda.

Meg persze a mindentvivő szerverterem!!! :slight_smile:

én is csak ezért használom a régi (G-s) airport express-t :)