Probléma Siri-vel

Miután a valahányadik szoftver frissítést követően minden eszközön elérhetővé vált az opció, hogy Siri-t a “Hey” hívó szó kihagyásával is megidézhesse az ember, gondoltam majd így használom, milyen jó lesz megspórolni hátralévő életemben milliónyi másodpercet.

De - kb. két alkalomtól eltekintve - egyáltalán nem működik, Csak a “Hey”-el együtt hajlandó rám figyelni. Sem iPhone-on, sem MacBook-on sem órán nem működik másképp. A beállításai rendben vannak, minden eszközön be is tanítottam újra.

Más is ezt tapasztalja, vagy az én hanghordozásommal van valami gond?

Ha tudna Magyarul akkor használnám, de így nem.

Az esetek többségében én is csak időzítők beállításához használom, egyszer-egyszer az időjárásról kérdezem. A mindennapos használathoz valóban jó lenne a magyar nyelv, de erre még évekig nem látok esélyt.

En rendszeresen hasznalom, viszont sehol nem akarom, hogy Hey nelkul is reagaljon. Igy is egy csomoszor reagal a HomePod vagy valamelyik keszulek, amikor megy a film. Szoval, nalam, ez az opcio soha nem lesz atkapcsolva, hogy Hey nelkul is mukodjon.

1 kedvelés

Ha Nálad is úgy (nem)működne, mint nálam, akkor bekapcsolt opció esetén sem állna fenn ennek a veszélye. :blush:

This topic was automatically closed 60 days after the last reply. New replies are no longer allowed.