Razer iPad Pro tok mechanikus billentyűkkel

A Razer piacra dobott egy billentyűzettel ellátott tokot az nagyobbik iPad Pro-hoz, aminek az az érdekessége, hogy nem membrános billentyűket, hanem nagyon lapos mechanikus kapcsolókat használ. (Szerintem ezek akkor nevezhetők mechanikus kapcsolóknak, amikor a giliszta kígyónak, de a marketingeseknek is élni kell valamiből.) A sémarajz szerint scissor switchről van szó, 70 grammos nyomásponttal, háttérvilágítással. Maga a tok polikarbonátból készült, és tartozik hozzá egy leszedhető fém támasz, amivel tetszőleges szögbe lehet állítani az iPadet.

Mindezért 189 dollárt kérnek.

http://www.razerzone.com/gaming-keyboards-keypads/razer-mechanical-keyboard-case-ipad-pro

A bill szép szerintem, a fémtámasz (értem miért kell) de kicsit megöli az egész koncepciót. Laptopot nehéz lesz csinálni a táblákból mert vagy fejnehezek lesznek vagy a bill részbe kell egy 1,5kg-os fémlap :D

Első pillantásra jónak tűnik, de élőben kell kipróbálni. A marketing duma egy dolog, a valóság a másik. Nem mindig találkozik a kettő…

2 kedvelés

Ha jól tudom, az Apple billentyűzete gumi, ráadásul az iPad-et hátulról nem védi. Tehát attól csak jobb lehet. Ne beszélve a billentyűzet világításról. Viszont ez bluetoothos, tehát külön kell tölteni. Ebből a szempontból meg mégiscsak jobb az Apple billentyűzete.