segítség kérés

Sürgős segítségre lenne szükségem
van egy lefotózott aláírás, amit fel kellene tennem tervlapra. ebből a jpg-ből kellene egy átlátszó hátterű képet készíteni

ide küldheted tms@tms.hu

1 kedvelés

Ha holnap meg jo vagy nincs mas megcsinalom de en hetfotol csutortokig ios alatt elek.

köszi skacok!
TMS kolléga legyűrte, neki külön köszönet

1 kedvelés

Sziasztok.
Lehetséges megvaltoztatni egy topic nevet (“Hang es Video (csoport) -> Davinci Resolve 12” temarol egyszerűen “Hang es Video->Davinci Resolve” -ra)? Ha igen, akkor megkerhetlek titeket (legyszi), hogy segítsetek? (5 ev alatt a program verziószáma 12rol 17re emelkedett, de sok bejegyzés meg nem történt ezért a gyujtotopic nem lenne “túlterhelve”, de minden egy helye lenne.
Segítségeteket előre is nagyon szépen koszonom.

1 kedvelés

Parancsolj :)

1 kedvelés

koszonom szepen! :)

Üdvözlök mindenkit és Boldog új évet kívánok!
Olyan problémára keresek segítséget, hogy nem kapok értesítést új levél érkezésekor.
A fiókom gmail. Már az Apple-val is beszéltem, de egyenlőre ő sem tud semit.
Mindenkinek a családtagoknak is Apple van,őnekik sem jelez.
Ha tudtok valami megoldást szépen megköszönném.
Ja mindent már próbáltam.Töröltem a mail alkalmazást és újra vissza,csináltam egy teljes gyári vissza állítást,“Apple ajánlotta a lehetőségeket”, Röviden ennyi.

Android alatt is ismert a jelenség. Nekem egy másik levelezőprogram oldotta meg a problémát.

Sajnos így sem értesít! :(

nálam nagyobb a baj, mert nemhogy nem értesít, de le sem tölti a leveleket…

szerintem a guglinál lehet a hiba. már webes felületen sem érem el a leveleket…

Szeretnék segítséget kérni. A rendszergazdámat “elvitte” a vírushelyzet, családi problémái támadtak. Egy 2 Macbook Airből, egy MacMini-ből 2 IPhone-ból és egy asztali PC-ből álló rendszert használunk, amihez időnként 1-2 laptop jön még hozzá. Veszprémben élünk, oktatással foglalkozunk. Gondolom, hogy valami távoli elérést segítő program TeanViewer, stb, lehetővé teszi, hogy bárhonnan tudjanak nekünk segítetni. Kérlek, ha tudtok olyat aki vállalkozik ilyenre, akkor küldjetek át elérhetőséget. a privát mailem: magyarjogaakademia@gmail.com. Köszönöm előre is.