Segítségkérés - képernyőtükrözés probléma

Macbook Air 13-inch, 2017-es gépemet HDMI és HDMI Video adapter kábelek segítségével, már évek óta tükrözöm PANASONIC okos tévére. Pár napja a tv-n csak fekete képernyőt látok. A HDMI kábelt is cseréltem, és vettem egy új Mini-DP HDMI kábelt is. Nem ez volt a probléma. Közben az egész operációs rendszert is frissítettem, de ez sem oldotta meg a gondot. A képernyőbeállítások, tükrözési beállítások a régiek, amikkel korábba is működött minden… Mi lehet az oka? Köszönöm szépen!

Masik géppel működik a tv-n a hdmi? Esetleg monitorral megy az air hdmi-n?

Másik Tv-t sem vetít ki… Média Marktban kipróbáltam… Monitort még nem próbáltam, de hamarosan megnézem, hogy mit csinál vele. Köszönöm!

Igazából azért kérdeztem ezeket, hogy biztos legyen, hogy a laptop oldalon van a gond. Csak a képernyő tükrözés nem megy, tehát ha lecsukod (töltőn lévő) laptop-ot, akkor a TV működik elsődleges monitorként? Vagy a TV szerint nincs is egyáltalán jel?

Esetleg a display detect-et is megpróbálhatod: Fix: HDMI connection not working on MacBook

This topic was automatically closed 60 days after the last reply. New replies are no longer allowed.