Settings-General-Profiles eltűnik

Sziasztok.
Az ingyenes developer csomagban (nem vagyok fejlesztőként előfizetve) csináltam néhány appot iOS-re és wOS-re)
Az iOS 10 összesen 3 alkalmazást enged fel a telóra ez valami új korlátozás. Viszont 7 nap alatt csak egyet lehet rálküldeni a készülékre, ez nálam elég nagy gond, tervezem az előfizetést, mégha csak saját célra programozok is.
Viszont, amit feltettem app-ot, ugye kéri a hitelesítést telepítéskor, ott megadom, hogy megbízható fejlesztő vagyok, és kb egy hét múlva nem indulnak az app-ok.
Rájöttem, hogy azért, mert eltűnik nem csak az app hitelesítés a profilokból, hanem maga a profilok menü is teljesen eltűnik.
Tud erre valaki valami megoldást, hogy ne kelljen hetente újra feltennem a saját app-jaimat a saját készülékemre?
Válaszaitokat előre is köszönöm!
Tisztelettel:
ByKa

Az ingyenes fejlesztoi fiok melle jaro tanusitvanyok csak 7 napig ervenyesek. Ha ennel tobbet szeretnel, akkor elo kell fizetned. A sima fejlesztoi tanysitvany 1 evig lesz ervenyes es nem rendelkezik darabszam limitacioval. Egy sima fejlesztoi fiokhoz 100-100-100 (tehat 100 telefon, 100 ipad, 100 ora, 100 appletv) eszkozt regisztralhatsz es csak ezekre telepitheted az alkalmazasaidat.