steam fiók ellopás

fiamnak ellopták a steam fiókját, egy hónap alatt másodszor (hiába magyaráztam el neki, hogy semmilyen különleges ajánlatot ne telepítsen, nem tanulta meg)
namost, ahhoz, hogy vissza tudjam állítani, ahhoz kellene az emailcím és/vagy a telefonszám. de mivel mindkettőt átírta az orosz hekker, így nem tudjuk emódon visszaállítást kérni.
más kapcsolati módot nekem nem sikerült felfedezni, miképpen tudnám megírni a steam-nek a lopást és a visszaszerzés kérését.
ebben tudnátok segíteni? néhány fizetős játék tartozik a fiókhoz, nem egy eszeveszett érték, inkább az, amit a játékokban már összegyűjtött

idáig eljutottam… de mondom, az emailt és a telefonszámot is átírták

És nem lehet a fiókhoz tartozó számlákkal azonosítani magad? Mármint mit mond az ügyfélszolgálat?

Nem ellopás de nem akartam új topciot nyitni.
ujrahuztam a gépet timemaschienbol és ebbe a problémába ütköztem.
most mit tegyek?

tényleg huzam ujra az egész gépet? külső meghajtot megformáztam nem nagy bető kisbetü érzékenynek de a hiba üzenet ugyan az.

ui valaki becsomagolna nekem egy steam appot és feltöltenlé, mert netről csak a 6MB telepítőt tudom leszedni de az nem indul el sehol.

Ha tenyleg case-sensitive filerendszert csinaltal magadnak, akkor azzal NEM csak a steam lesz szopas, hanem vegtelen +1 mas dolog is, mert a fejlesztok keptelenek megfeleloen dolgozni. A steam sem onmaga problemazik ezen, hanem a Windowsrol portolt vegtelen mennyisegu FOS, ami a bajt okozza. Linuxon is szopas van egy csomo steam cimmel ilyen problemak miatt.

Tenyleg ez a problemad? Mit mond a DU?

1 kedvelés

szerintem nem, terminal ennyit mond rola:
File System Personality: APFS

Kozbe csinaltam egy case sensitive volumeot magamnal. Tolj terminalban egy “diskutil list” -et, majd keresd meg a rendszerparticiodat (lesz egy sima, es egy “- Data” is) es mind a kettore tolj egy “diskutil info disk1s1” es egy “diskutil info disk1s5” -ot. Itt latni kellene, ha case-sensitive tenyleg.

Meloban vagyok este megcsinálom.

Alapért értelmezetten mire formázza a meghajtót?

Ezt sajna, foggalmam sincs. Alapvetoen nem telepitek ujra (talan PPC-n volt ujratelepites), mindig koltozok, architekturat pedig mindig ugy valtok, hogy a regi telepites bootkepes legyen az uj gepen is.

En is kb 10 éve telepítettem ujra gépet. Ezért sincs fogalmam mi az alapértelmezett :rofl:

Valaki küldhetne rgy steam appot mert nem lehet letölteni csak konkrétan a telepitőjét.

Case-sensitive APFS?