Tárhelyszolgáltató - javaslat?

Sziasztok!
10 év után szeretnék szolgáltatót váltani, mert az utóbbi időben elég sok probléma van a levelezéssel. Igazából csak levelezésre van szükségem saját domain név alól, mert weblapot vagy blogot nem üzemeltettek. Lehet Gmail-re kellene váltanom, ebben van valakinek tapasztalata?
Előre is köszönöm!

A Gmail sajat domainnel 5 eur / hó, nem kibírhatatlan, de nem is olcsó. Ez a fórum ezt használja, semmilyen gondunk nem volt azóta, hogy @tetragir kolléga összelőtte a nem tudom mivel…

3 kedvelés

http://zoho.com 5Gb ingyenes, amihez 25 usert kapcsolhatsz 1 saját domainhez. Amikor néhány éve nagyon olcsó volt az .xyz domain én is sokat kerestem, ezt találtam akkor, azóta nem nagyon volt vele gondom

OFF: Ebben lehet, hogy lesz majd valtozas, csak idom is legyen hozza :-D

Pont biztonsagi menteshez keresek szolgaltatot es nincs szugsegem a divatos 1-2TB helyre.
Ezt talaltam a 250GB egy evre 30 euro szerintem ez rendben van es a syno cloud sync is tamogatja. Van valakinek tapasztalata?

igen van, azon kivul, hogy en spec egy budos szot nem beszelek nemetul, de az ismeros ide fizetett be, hogy a weblapjat csinaljuk meg innen,
hat egy evig birtam, most koltozes, kottotsegek azok vannak, meg bonyolult kezeles, de pl support nincs a 30 euros csomagban csak szolok, barmit kerdeznel fizess, ugyhogy mar csak egy kerdes maradt, hogy kell szerzodest bontani

Kündigen menupont en mar leis mondtam, mondjuk kinegy ■■■■ az egesz.

1 kedvelés