Törölhetetlen iPad mail fiók

Sziasztok!
Srácok:

  • nem lehet letörölni az iPadrôl a mail fiókomat.
    Ott ahol a fiók törlése feliratnak kellene lennie, ott nincs semmi!!!
    Kb megőrülök már!!!
    Beállítások > Jelszavak és fiókok > rábökök a törölni kívánt fiókra és nincs fiók törlése funkció.
    Agyrém, úúútálat, idegösszeomlás!!!
    Miért szívat ez a tetves ios???
    Miért nincs fiók törlése funkció? Hogyan lehet kitörölni ezt a fiókot ha nincs erre aktív gombom???
    Iszonyúan kíváncsi vagyok, hogy mit javasoltok, mert 3.napja képtelen vagyok még csak kiguglizni is, hogy mi lehet a baj…
    Köszönöm bárminemű segítséget!

Érdekes.
Melyik rendszer pontosan? Szerintem az én iPademen még 12.0.1 van és ott van a gomb nekem is ahol írod.

Ha nagyon nem megy, akkor talán azt lehet csinálni, hogy biztonsági mentés és biztonsági mentésből újra rakni a rendszert, hátha az megoldja.

Milyen fiok? Milyen eszkoz? Milyen rendszervezio? Hogyan adtad hozza? (Valami szoftver allitotta be? Esetleg managelt profilbol szarmazik a beallitas?)

12.0.1 van nálam is.
Megőrülök ettől a jelenségtől!
És gugliban sincs semmi erre, hogy miért nincs ott a fiók törlése lehetőség…
Lassan agyvérzést kapok…

email fiók.
iPad
12.0.1 rendszer
szoftver állította be, igen.

A nem kezzel beallitott fiokokat kezzel nem fogod tudni eltavolitani. Ez valszeg egy managelt fiok lesz, amit valamilyen konfiguracios profil segitsegevel allitott be az alkalmazas. Nezd meg, hogy van-e erre utalo jel a Settings/General/Device Managemant alatt. Regebben ezt Profilesnek hivtak. Valszeg ott lesz valami.

Czo!
Nem is tudod, hogy mennyire köszönöm és mennyire hálás vagyok!!!
Már az egész vackot újra akartam gyalulni…
Csak remélem, hogy egyszer visszaadhatom ezt az érzést, amikor én segíthetek neked valamiben…!
Nagyon-nagyon köszönöm Czo!!!
Probléma megoldva!!!

2 kedvelés

Nincsmit :)