Új iPhone vásárlása, de honnan?

Közben én is rákérdeztem, az én esetemben is csak a doboz jött, és nálam is volt szívás az “épp nincs raktáron” jelenséggel, de végül is lemondtam a space gray-ről és arany mellett döntöttem (egyáltalán nem bántam meg semmivel sem csúnyább szerintem), az viszont volt raktáron szóval hozták. Igaz miután szóvátettem és kicsit erősködtem, hogy mikor én megrendeltem a weblapon az volt kiírva, hogy van space gray raktáron most meg telefonban azt mondják, hogy nincs ezért kell más milyet rendelnem akkor mondták, hogy egy ajándék képernyővédőt kapok, amit persze nem hoztak ki :D:D De annyi baj legyen, úgy is feketepénteken már előre megvettem a kijelzővédőt és a tokot a telefonra, így nem igazán érdekelt, hogy nem hozták ki :D

Hehhe, mi meg (rose) gold-ot rendeltünk és ahelyett akartak volna space gray-t hozni. Mi kivártuk :slight_smile:

1 kedvelés

Mondjuk azért 25-80 ezer forint is olcsóbb, mint az új ára. Egyébként meg sokszor előfordul, hogy valami gyári probléma lesz és akkor nem mindegy, hogy ingyen vagy pénzért csinálják meg. Valamint ha nem garanciális a készülék és kiderül, hogy baja van 3 napon belül, akkor hogy cserélik ki? Szerintem a megfelelő garancia az egyik legfontosabb dolog főleg egy ilyen drága terméknél.

1 kedvelés

Feckanak nem szamit o minden felaron tud megvenni es a piaci ar duplajaert eladni :).

Mar mar pumped gabo magassagokba emeled magad, zsenialis. :D

Google…

Tud valaki olyan boltot, ahol PayPallal lehet iPhone-t venni?

Ebay, sok kereskedo is arul rajta.

Látom, hogy írtad a másik boltnál, hogy jók az árak, szerintem jobbak a mobilkereskedes.hu-nál. Valamint ott áfás számlával küldték, tehát elvileg teljesen hivatalos. Csak annyi a bökkenő, hogy futárral lehet csak kiszállíttatni (ingyenes Pesten) és készpénzzel lehet csak fizetni. No meg ott a honlapon ki írt készlet nem fedi a valóságot. Ezt leszámítva én ajánlom azt a boltot…

Német amazonon van egy csomó felújított telefon hivatalosan az appletöl. Legutoljára már azt vettem.
pl: https://www.amazon.de/Apple-iPhone-Smartphone-Zertifiziert-Generalüberholt-Matt-Schwarz/dp/B01N4RM2LQ/ref=sr_1_4?s=telephone&ie=UTF8&qid=1522492832&sr=1-4&keywords=iphone+7

Én vettem már a Smartshoptól egy 6s-t illetve egy 7-est is, minden rendben volt, gari is aktív, persze nem ők a legolcsóbbak.

Majdnem illik a profilba, nem akartam új témát nyitni emiat…

Apple oldalán… szép…

Az okostelefonokon valaha hasz­nált legbiztonságosabb arcazonosító rendszer most még gyorsabb letts.

ujtelefonok.hu - többször, minden rendben volt.