vlog / blog

Látszik, hogy nem nézted Mogyorósi Csaba podcastjét. Az egyik részben pont ezt említi és magyarázza, hogy mennyit szívott ilyenek miatt :D

huuu… mar regen nem hallottam rola. O ujsagiro volt nem?

afféle, appleblog.blog.hu, varosban.blog.hu, ma pedig már a legkorosabb magyar influencer.

1 kedvelés

Szerintem ma Magyarország legjobb youtube vloggere.

Meg ha ez igaz is sajnos messze mas a szint mint mondjuk egy kulfoldi vlogger eseten

rakeresek, szoktam nezni, ezt nem lattam, kivancsi vagyok megoldas is lesz vagy csak raporog ;)

Mint videobloggert nem ismertem. Korabban, amikor az Apple Training, Apple Pro, Apple Events stb vonalakon aktiv voltam, a kollegajaval (Szucs Adam) segitettek informaciot tovabbitani.
pld: http://appleblog.blog.hu/2011/12/07/kedvezmenyt_kapnak_a_macek_arabol_az_apple_hallgatok

De gondolom az Apple wom/buzz marketingesek is hasznaltak a lehetosegeit (kozvetlenul v kozvetetten)

Igen és ők csinálják az Attraktor címü műsort is. http://attraktor.blog.hu/

Most épp az Usából tolja a vlogot, egyedűl őt nézem mint vlogger. De ott van pl Horváth András (Handrás) ex xms ex istyle, most villanyautó vlogger lett.
Én még tőle vettem az első új minimet (xms), de mostanra a töke tele lett az almával, eladott, kiszállt mindenből aminek köze volt az almához. Itt a videó hogy miért is:
viszlát apple
Ez van. Ez itt meg mikor icipicit ideges 2008-ból -)))
video

De ezeknek már semmi köze a x-hez-)

Jaj ne legyünk már ennyire, magyarok. Igen is minőséget állít elő és a legtöbb videójának van mondanivalója azon túl, hogy mit ettem reggel meg milyen cuccot rendeltem.

Nekem az a bajom vele, hogy sokszor túltolja a megmondást.
Ugyanakkor az ő stílusát szeretem, handrást pedig fél percig se bírom hallgatni.
Amúgy át kéne mér tetetni vlogger vagy blogger topikba ezt a beszélgetést. :)

Azert nagyreszt elege realisan latja a dolgokat, es igazabol a velemenyet mondja el. Nyilvan ezert szol valamirol a video amit keszit. Ha nem mondana el pont olyan ures tartalom lenne mint a tobbi.

done ;-)

1 kedvelés

En lemaradtam… Nincs FB-om, nem “csicsergek”, nem “instazok” - effektív nem csinalok semmit. Meg vloggereket sem nezek es blogokat sem olvasgatok. Nem kovetek senkit, de engem kovetnek (gyujtik az infot).
Rohadtul sajnalom a munkan kivuli idomet ezekre.

Talan egyik “fuggosegem” ez a forum…

3 kedvelés

Ahogy egyik kedvenc filmemben volt.
-sracok en nagyon birom a stilusotokat. De analogok vagytok egy digitalis vilagban.

Latom az Apronepnel, hogy naponta kukkoljak az epp aktualis “jutyuber” “nagyon fontos bolcsessegeit”… disaster az egesz, de elfogadom, hogy naluk ez a szokas, ilyen az info-aramlas.
Nem szolok bele, nem buzeralom oket emiatt… de neha kapnak egy kis okitast (mar amikor a kedvuk es hajlandosaguk engedi) a valo eletrol.
No meg korlatozva van nemikepp az internethasznalat.
Egyebkent ez nemigen divat mas csaladoknal. Az internetmentes idoszakokat meg probaljuk dumalassal vagy egyeb mas kozos dologgal elutni (akar egy kozos filmnezessel is).

Próbáltam megkeresni, jópár videóba belenéztem, de nem találtam meg :(

koszi;) en is keresgeltem, de nem talaltam,
beszereztem inkabb a telora egy appot amivel lehet fps t allitani rendesen, (bar a gyari is igazan tudhatna, kosz apple)