Web Programozót keresek

Sziasztok

olyan programozót keresek, aki hasonló technikai megoldással bíró oldalt tudna programozni,

mint ezek:

https://www.fitbit.com/eu/surge

pro tipp: senkinek nem akarom rontani az üzletét, de körbenézel a neten millió számban találhatsz ilyen jellegű template-eket 30-60 USD árban (van néhány kifejezetten igényes is) és ezt megelőzően eldöntöd, hogy milyen ingyenes motort használsz hozzá, pl. WordPress, stb…

1 kedvelés

A Wordpress siteot 80%-os valószínűséggel feltörik. Csak szólok.

Igen, wordpress-t nem szeretne a megrendelő :)) talán épp ezért.

Template meg nem jó, mert saját dizájn lesz.

Fecka megoldja neked muse-ban 😂

4 kedvelés

:D jajjj, de ráérsz

1 kedvelés

Naaa, senki?

Mondom én nem viccelek bfecka lesz a te embered :D

Haveromékat tudom ajánlani, de ők nem olcsó mulatság, jobbára multiknak dolgoznak, viszont elég jó cuccokat csinálnak.

Köszönöm, megnézem

Eső, ti nem csináltok ilyet?

Nem, sajnos :)

és nem tudsz ajánlani valaki, olyat aki beszámítható?

Ha tudnék, már ajánlottam volna. :D Egyébként nincs az általad linkelt oldalakban semmi egyedi, sima html5 oldalak. (Mármint programozásilag nem egyediek, egyébként a dizájnjuk nagyon szép. :) )

hmm, azt mondod sima html5? Akkor miért olyan nehézkes találni oly drágaságot, aki tudna ilyet? :D

Szép bizony…:)

Mert már mindenki Londonban van, a többiek meg rogyásig vannak munkával.

2 kedvelés

hrrrr

(egyébként nem kapok arról, emailt hogy válaszoltál.)

Ha szabad kéretlenül egy tanácsot adni: ne kezdj valahol dolgozó, magát munkaképesnek hirdető magánszeméllyel, aki összerak bármit a szabadidejében. Amikor a régi programozóm helyére kerestem embert, végigkúsztam a netet, saját káromon tapasztaltam, hogy vagy nem ért ahhoz, amit mond magáról, vagy simán sz@rul csinálja meg a melót, avagy egyszerűen csak nem volt elérhető. Ha nem folyamatosra keresel embert, inkább érdemes többet kiadni érte, és egy elérhető, számon kérhető céggel szerződj.

2 kedvelés

Köszönöm a tanácsod, egyet kell értsek veled!