Windows

Nem lehet, hogy a telepítés után létrejött egy új felhasználó? A régi esetleg el van rejtve?

1 kedvelés

Délután megnézem szombat estémet nem volt kedvem ezzel tölteni. De a kérdés még mindig az, hogy miért? Egy átlag user ilyenkor (szüleim) mi a francot csinál? Ha már kötelező feltelepíteni és nem is lehet kikerülni akkor működjön, és ne töröljön már adatott vagy ne pakoljon át semmit.

Lehet valamire kattintottak, ami nem volt egyertelmu?

Na ne húzzál már fel te is. mindenki ezzel jön, az autoupdateben semmi kattintani való nincs. Bekapcsolva leszedi a szaros gép amit kikapcsoláskor feltelepít.

Ui.: megneztem a rendszeren kivul semmi nincs a gepen. Mindnet torolt, napalmot kene dobni mar az egesz microfosra. En meg komolyan ilyet nem eltem.

Pedig, amit leirsz inkabb alaphelyzetbe allitasnak tunik, mint frissitesnek.

Értelek, de akkor ezt magától tette meg. (arról nem is beszélve hogy faces hangos csoportban több ember is tapasztalta ezt, windows 10 csoportban pedig szintén volt egy ember).

Akkor úgy látom megtalálad a számodra ideális megoldást :)

2 kedvelés

Miért nem tetted fel bootcampben a Windowst? Inkább vettél egy új laptopot? :O

1 kedvelés

Lehet kapni külső SSD-ket egész olcsón, és sebességben teljesen jók. Na mindegy, csak kicsit overkill ezért új gépet venni :D

Olyan bfeckas :D

1 kedvelés

Kevesnek erzem en azt a 16gb memoriat es a cpu teljesitmenyet…

2 kedvelés

Officehoz mindenkeppen.

1 kedvelés

Na, nyugalom…
Felmerült egy igény, amire talált egy megoldást, ez szerintem pozitív, még ha nem is a legoptimálisabb a mi szemszögünkből.

Ha rendszeresen olvasod Bfecka kérdéseit és elgondolásait tudhatnád, hogy mi nyugodtak vagyunk. Arról nem is beszélve, hogy magához képest egy borzalmasan gyenge HW-t választott.

Tudom én azt, hogy megallomán elképzelései vannak sokszor, de ha ez neki jó, és még meg is engedheti magának, ki vagyok én, hogy azt mondjam, hogy ne?

Ezzel nem tudnék jobban egyetérteni.

Megtalaltad az idealis megoldast. Lehet buveszkedni a macbookkal, de minek?
raadasul igy kulon tudod valasztani a vallalkozast, meg a hobbit. Megintcsak hasznos.

Gyűrük ura?? :slight_smile:

3 kedvelés

:) Raadasul automatikus targyeset.