Zene alkalmazás

skacok, megőrjít az appla music, vagy zene, vagy hívjuk akárhogy
adott két gép, imac, meg egy mbp. ugyanaz a fiók…
mpb-n készítettem ez zenelistát (apple music előfizetésből). a lista megjelenik az iphone-on is, ipad-on is
ugyanakkor nem jelenik meg az imac-en.
a fura az, hogy az imac-en nem is tudok dalokat hozzáadni egy listához sem (korábban ment)
ilyen a lista imac-en:
image
és ilyen a MBP-n
image
mi a tök lehet a baj? elvileg ugyanazok a beállítások mindettő gépen, az oprendszer is catalina mindkettőn

Az iMacen a Music authorized? Megpróbálhatod az Acount → Authorization menüben ki meg beregisztrálni, hátha. Úgy tudom amúgy, hogy bizonyos eszköz mennyiségen lehet csak authorizálni az alkalmazást, lehet, hogy az Accountban (ha lehet) el kell távolítani néhány régebbi gépet.

eddig ment, meg most újra helyreállt. jóisten tudja, mitől…

Most hogy a snyo kivette a itunes server támogatást, ahhoz hogy a zenéket felrakjam telóra tényleg a gépen kell tárolgatni őket? Valaki mondjuk egy programot vagy egy tippet hogyan tudom felrakni az iPhonera a zenéket. Komolyan miért ilyen rohadt nehéz 2024-ben mp3-at felmásolni a telefonra?

Na megoldva, kikapcsoltam a zenék másolását a zene appban, így nasról behuztam a zenéket és rányomtam a szinkronizálásra. Igaz késöbb nekem ez kicsit nehezebbé teszi másban a dolgokat de azt már megoldom majd. Mondjuk a syno is tehetne egy sziveséget, hogy csak úgy gondol egyet és kivesz egy támogatást.