Zöld halál?

Hello mindenki! Lenne itt egy érdekes problémám!

Röviden: Twitch nézés közben (kb. 40 percig tartott) kaptam egy zöld halált. Zöld képernyő, majd gép újraindulás. Bejelentkezés után nem kaptam semmiféle jelentést a problémáról. Mintha mi sem történt volna. A gép nincs terhelés alatt, nem fut warez program…stb. rendeltetés szerűen van használva.
Nem ismerős valakinek az ilyen hiba? Mi okozhat ilyet? Válaszokat előre is köszönöm!

(Mac mini M1 + Dell monitor, a kábel hdmi-hdmi. Csak egy külső merevlemez van rákötve. Az egér+bill az mind gyári)

Van ilyen néha nem kell vele foglalkozni.

https://discussions.apple.com/thread/250271329

Oké csak ne valami nagyobb probléma előfutára legyen.

Köszönöm ezt olvastam. Nem tudom, hogy nvram reset, safe mode…stb. már segített-e valaha egy ilyen problémán.

Console-ban utánanézhetsz.

Artani biztosan nem art. Viszont, ha kiprobalod, es nem segit, akkor mehetsz a szervizbe. Szerintem ez a jelenseg nem tartozik a normalis mukodes temakorebe.

Arra lennék kiváncsi mi az a probléma ami előhozza ezt a problémát.

van egy console nevű alkalmazás, ott megnézheted, az adott időben mire kezdett panaszkodni.
ha nem találsz semmit, de visszatér a probléma, akkor kezd el próbálgatni, mivel tudod előidézni újra- és újra. ha megvan, akkor lehet rá megoldást is keresni.
Lehet bármi, találgatni felesleges.

This topic was automatically closed 60 days after the last reply. New replies are no longer allowed.